24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind se přestupu na Old Trafford nebrání

Obránce Ajaxu Daley Blind uvedl, že pokud by za něj manažer Manchesteru United Louis van Gaal učinil nabídku, určitě by ji zvažoval.

24letého obránce Louis van Gaal velmi dobře zná z působení v holandské reprezentaci a podle určitých zpráv by jej velmi rád přivedl na Old Trafford. Van Gaal chtěl původně získat Thomase Vermaelena z Arsenalu, ten ale nakonec přestoupil do Barcelony za 15 milionů liber. Daley Blind je podle svých slov v Ajaxu Amsterdam spokojený, ale přiznal, že zájem Manchesteru United jej velmi těší.

„V Amsterdamu jsem šťastný. Ale pokud by o mě měl zájem jiný klub, musel bych o tom přemýšlet. Budu přemýšlet o svých možnostech. Momentálně se soustředím na Ajax, ale uvidíme, co se stane příští týden“, řekl Daley Blind.

Podle slov trenéra Ajaxu Amsterdam Franka de Boera je na přestup Blinda do Premier League brzo, na druhou stranu chápe, že hráč uvažuje o odchodu.

„Jsem přesvědčen o tom, že se rozhodne správně. Pokud přestoupí do velkého klubu, určitě si to zaslouží. Ale myslím si, že by bylo lepší, kdyby ještě jeden rok zůstal. Minulý rok mu vyšel, ale myslím si, že se tady může ještě hodně zlepšit. Pokud za něj nějaký klub nabídne velkou sumu peněz, bude těžké takovou nabídku odmítnout. Ale určitě jej nebudeme chtít prodat lacino,“ řekl Frank de Boer.

Blind o víkendu odehrál třicet minut v ligovém utkání proti Vitesse Arnhem, ve kterém Ajax zvítězil vysoko 4:1. Na světovém šampionátu v Brazílii Blind nastoupil do všech sedmi utkání, kde nastupoval především na kraji obrany. Za Ajax odehrál přes sto utkání a pokud by přestoupil na Old Trafford, stal by se po Luke Shawovi a Andreru Herrerovi třetí posilou anglického celku před startem nové sezony.

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!