17/05/2021
Express

Zápas legiend: Bayern Mníchov 3-3 Manchester United

Legendy Manchesteru United s legendami Bayernu remizovali v Allianz Aréne 3:3. Diváci mali o zábavu v exhibičnom zápase postarané, kedže za tímy nastúpili takí hráči ako van Bommel za Bayern či Scholes, Cole a Irwin za United. V 9. minúte sa trafil Cole, ktorý ťažil z výbornej spolupráce Dwighta Yorka a Leeho Martina. Vedenie netrvalo dlho, kedže o minútu neskôr vyrovnal Paulo Sergio. V 21. minúte skóroval Elber, ktorému o 5 minút neskôr sekundoval Paul Scholes. V 38. minúte znova Bayern získal vedenie zásluhou Zickera, ale v druhom polčase znova úradoval Cole po prihrávke Blomqvista. Do zápasu zasiahol aj Paul Breitner, ktorému bolo neuveriteľných 62 rokov, na ihrisku ale vydržal len do 26. minúty. Zostava: Kuszczak; Martin (Robson 72), Johnsen, Dublin, Irwin (Thornley 72); Fortune, P.Neville, Scholes, Blomqvist; Cole, Yorke. Nevyužití hráči: Silvestre. (Rambo)