30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Wilson doufá, že zapůsobí na Van Gaala

Jedna z největší nadějí naší akademie James Wilson rozhodl derby proti Manchester City čtyřmi góly. Po zápase poskytl rozhovor pro MUTV.
wilson (scmp.com)

Wilson se rozpovídal o pocitu vyhrát derby proti Manchesteru City a zároveň v tomto zápase vstřelit čtyři góly. Řekl, že je to neuvěřitelný pocit a takových momentů by rozhodně chtěl zažít více. Vítězství nad Manchesterem City totiž není nikdy dost. Také zmínil, že první poločas hra nebyla ideální, ale druhý poločas změnili taktiku. Na třetí gól mu přihrál další velký talent Ben Pearson, který v souboji přetlačil dva protihráče a poté vyslal kolmici na Wilsona. Tento třetí gól odrazil jakoukoli snahu City o vyrovnání.

„Je známo, že Manchesterské derby je samo o sobě skvělý zážitek, ale vstřelit v tomto derby čtyři góly a pomoct tak k vítězství trofeje je fantastický pocit. Je to skvělý pocit zapsat se do historie. Pouze samotná výhra nad našimi rivaly by byla úžasná. Samozřejmě City vyhráli Premier League a ve vyhrávání trofejí chtějí pokračovat a také chtějí, aby v tom pokračovala jejich akademie, ale my jsme je dnes dokázali zastavit a já jsem navíc vstřelil čtyři góly. To je úžasné.“

„City byli ze začátku lepší, ale my jsme vstřelili gól před koncem prvního poločasu, což je vždy skvělý čas pro vstřelení gólů v jakémkoli zápase. V druhém poločase jsme změnili rozestavení a poté jsme již dominovali a zápas vyhráli. “

Dále se těsně po závěrečném hvizdu zeptal reportér MUTV, jestli Wilson doufá v zařazení do prvního mužstva. Na otázku jestli doufá, že si jeho dnešního výkonu všiml i Van Gaal odpověděl takto.

„Doufám, že ano. Ukázal jsem mu, co dokáži. Doufám, že stejně dobře dokáži hrát i pod ním.“

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!