24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Patrice Evra má nakročeno do Juventusu Turín

Podle informací ze zdrojů Sky Sports je francouzský obránce Manchesteru United Patrice Evra blízko přestupu do italského Juventusu Turín.

 

 

33letý Patrice Evra, který do Manchesteru United přišel v lednu roku 2006 z francouzského AS Monaco, byl s přestupem do italského Juventusu Turín spojován ještě před koncem minulé sezony, kdy mu v anglickém klubu končila smlouva.

 

Poté ale na Old Trafford podepsal nový, jednoletý kontrakt. Podle poslední zpráv ale s největší pravděpodobností z klubu přece jenom odejde. Přestup do Juventusu Turín by mohl být zkompletován už během čtvrtka. V novém působišti by měl Evra podepsat dvouletý kontrakt s týdenním platem 55,000 liber.

 

Zkušený obránce, který se narodil v Senegalu, s Manchesterem United vyhrál pětkrát Premier League a v roce 2008 také Ligu mistrů. Na letošním světovém fotbalovém šampionátu odehrál v dresu Francie čtyři z pěti zápasů. Francie nakonec vypadla v osmifinále po prohře 1:0 s Německem.

 

Celkem za United Evra odehrál 379 utkání, z toho 45 v minulé sezoně, a v italské Serii A by se tak mohl potkávat se svým bývalým spoluhráčem Nemanjou Vidićem, který bude od nové sezony oblékat dres Interu Milán.

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!