18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs k letnímu tour

Ryan Giggs, pro následující sezonu asistent nového manažera Louise van Gaala, se nesmírně těší na předsezónní tour, které se uskuteční v USA.

Manchester United čeká třiadvacátého července zápas v Los Angeles s místními Galaxy, načež se poté odeberou na mezinárodní předsezónní turnaj. Giggs si je jistý, že americký kontinent je ideálním místem pro přípravu na sezonu.

 

V Portlandu jsme byli po celých deset dní,“ vzpomíná Giggs. „Většinu času jsme se připravovali, ale měli jsme také volno pro sebe. To jsme využívali chozením po Portlandu, kde jsme si dali kávu, relaxovali… což bylo opravdu fajn. Poté jsme odletěli do Chicaga a New Yorku, kde jsme se střetli s Juventusem.“

 

Navštívili jsme skvělá místa, které jsme nikdy dříve neviděli. Myslím, že jsme si to tenkrát všichni užili. USA má v tomhle mnoho výhod. Vybavení tam je úplně jiné, přes den si můžete chodit po městech, nakupovat… Zkrátka vás tam neobtěžují jako na jiných místech. Navíc kvalita místních týmů se zlepšuje, takže i zápasy na předsezónním tour jsou mnohem náročnější,“ vysvětlil Giggs.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!