24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Persie je na dnešní zápas připraven

Útočník Manchesteru Robin van Persie tvrdí, že je na Mistrovství světa zdravotně připraven i po tom, co velkou část sezony promarodil s bolavými třísly, což mu umožnilo v letošním kalendářním roce odehrát pouhých 12 zápasů.

 

Stejné zranění pak nedovolilo útočníkovi nastoupit do druhé půle v nedávném přátelském zápase Holandska s Walesem a jeho start na šampionátu tak byl nejistý. Bizarní věc se mu pak stala přímo na pláži v Brazílii, kdy po srážce s kitesurfařem obdržel několik odřenin. Nyní se však zdá, že je van Persie dokonale připraven a Louis van Gaal se na něj bude moct spolehnout nejen v klubovém dresu, ale také v tom reprezentačním.

 

Po zranění třísel už není ani památky,“ oznámil van Persie. „Poslední dny jsem trénoval na sto procent a necítil jsem vůbec nic. Jsem připraven. A kromě toho jsem stejně hrál asi šest let v kuse s bolestmi, ale na to si člověk zvykne. Na všechno, co nás na šampionátu čeká, jsme tedy připraveni a jeden druhému si plně věříme.“

 

Svěřenci Louise van Gaala započnou svou pouť dnes večer, kdy narazí na výběr Španělska. Byť před úřadujícími mistry chová Robin van Persie respekt, nic jiného než výhru si v dnešním zápase nepřipouští.

 

I přes to, že jsou Španělé skvělý tým, dle mého pak ten úplně nejlepší, neměl by nás nikdo podceňovat. My jsme taky dobří, na to nezapomínejte. Samozřejmě, že to budeme muset prokázat, ale my do toho dáme všechno. Už se nemůžeme dočkat toho, až to pro nás všechno začne. A pokud na konci budeme moct říct – a tím my myslím nejen hráče, ale také personál a tisk – že jsme zažili dobrý turnaj, bude to pro nás úspěch.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!