24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mediální servis: 09.06. 2014

Další přínos zaručených zpráv a spekulací z anglických médií týkající se Manchesteru United.

 

Wilson: Chci zlepšit hru ve vzduchu
Talentovaný útočník Manchesteru United James Wilson by rád zlepšil svojí hru ve vzduchu. Útočník v minulé sezoně nastřílel celkem 24 branek, ale pouze jednu vstřelil hlavou. „Pamatuji si, že jsem vstřelil za celou sezonu pouze jednu branku hlavou a to proti Šachťaru Doněck. Určitě na tom musím zapracovat, zatím jsem se takhle moc neprosazoval, ale nevím, proč jsem nevstřelil více branek hlavou. Snad se to změní,“ řekl Wilson, který svou hrou ve vzduchu pomáhá i při bránění standardních situacích.

 

Rooney: Na MS jsem plně fit
Útočník Manchesteru United a anglické reprezentace Wayne Rooney je spokojen s tím, že je před začátkem MS ve výborné kondici. „Jsem rád, že jdu do turnaje s dobrým pocitem, co se týče kondice. Zúčastnil jsem se každého tréninku a jsem nadšen. Jsem připraven hrát a snad se mi bude dařit. To, že jsem nastoupil proti Ekvádoru a v dalších zápasech mi pomohlo poté, co jsem v závěru sezony zmeškal několik utkání.“

 

van Gaal má zájem o Thomase Müllera
Nový manažer Manchesteru United Louis van Gaal uvažuje podle deníku The Daily Star nad nabídkou za německého útočníka Thomase Müllera z Bayernu Mnichov. Müller se pod tehdejším vedením van Gaala v bavorském klubu vytáhl jednu z největších hvězd týmu a i z toho důvodu van Gaal by útočníka rád přivítal na Old Trafford. Müller v poslední době navíc v Bayernu nenastupoval v základní sestavě, což by mohlo podpořit hráčův odchod. Přestupová částka by se mohla pohybovat kolem 25 milionů liber. Překážkou by mohl být fakt, že Manchester United v příští sezoně nebude hrát evropské poháry.

 

de Gea debutoval ve španělské reprezentaci
Brankář Manchesteru United David de Gea debutoval ve španělské reprezentaci v přípravném utkání proti Salvadoru, když v 83. minutě utkání nahradil Ikera Casillase. Španělsko v tomto utkání zvítězilo 2:0. „Tím, že jsem na sebe oblékl reprezentační dres a debutoval v národním týmu, se mi splnil můj sen. Doufejme, že to bylo první utkání z mnoha dalších. Trenér mě už ale varoval předtím, že jsem tady od toho, abych podporoval Ikera Casillase. Opravdu jsem si to užil a udělám vše pro to, abych si to zopakoval,“ řekl nadšený de Gea.

 

Januzaj poprvé za národní tým Belgie
Mladý záložník Manchesteru United Adnan Januzaj v přípravém utkání proti Tunisku debutoval v národním dresu Belgie. Januzaj se dostal na hřiště za obrovského aplausu fanoušků ve 73. minutě utkání, když nahradil záložníka Chelsea Edena Hazarda. Belgie nakonec díky brance Mertense v úplném závěru utkání zvítězila 1:0. Januzaj už sice nastoupil v reprezentačním týmu Belgie minulý měsíc v utkání proti Lucembursku, ale kvůli nadměrnému počtu střídání se nakonec tento zápas nezapisoval do oficiálních statistik.

 

United jednají ohledně Sancheze
Podle deníku The Daily Star Sunday Manchester United jedná s Barcelonou ohledně přestupu chilského záložníka Alexise Sancheze. Přestupová částka se pohybuje kolem 20 milionů liber a o hráče se zajímá intenzivně také Liverpool a Juventus Turín. Nový trenér Barcelony Luis Enrique údajně dovolil bývalému hráči Udinese z klubu v případě adekvátní nabídky odejít.

 

Ferdinand: Carrick měl jet na MS
Obránce Rio Ferdinand uvedl, že jeho bývalý spoluhráč z Manchesteru United Michal Carrick měl je na MS do Brazílie. „Tou zprávou byl zklamaný. Vím to, protože jsem byl s ním, když se tu zprávu, že nejede, dozvěděl. Nemanja Vidić a já jsme jej vzali do hospody na drink útěchy. Byl jsem asi překvapený více než sám Carrick. Pokud by zde byla přiměřená náhrada, tak by to bylo v pořádku, ale není. V anglické reprezentaci je nedoceněný a zasloužil by si více uznání a respektu. Je to nejlepší záložník Anglie, co se týče držení míče,“ uvedl Ferdinand pro Mail of Sunday.

 

Pereira by měl dostat nový kontrakt
Belgický záložník s brazilskými kořeny Andreas Pereira má v Manchesteru United smlouvu ještě na jednu sezonu a v nejbližší době by mělo dojít k jejímu prodloužení, aby se neopakoval případ, kdy talentovaný záložník Paul Pogba odešel po vypršení smlouvy zadarmo do Juventusu Turín.

 

van Gaal obdivuje Arturo Vidala
Trenér holandské reprezentace a nový manažer Manchesteru United Louis van Gaal uvedl, že je velkým obdivovatelem chilského záložníka Arturo Vidala. „Když hrál ještě za Bayer Leverkusen, tak jsem se ho snažil získat, ale přestoupil do Juventusu Turín. Líbí se mi hodně chilských hráčů, protože vždy hrají velmi útočně. Pro Nizozemsko to bude náročné utkání, ale věříme si.“

 

Perez: Manchester United má o mě zájem
28letý argentinský záložník Enzo Perez, který je momentálně s argentinskou reprezentací v Brazílii, kde se připravuje na MS, uvedl, že se o něj zajímají ostatní kluby včetně Manchesteru United. „Benfica jedná s ostatními kluby ohledně mého přestupu. Vím, že velký zájem má Valencie a Manchester United. Je pravděpodobné, že po MS odejdu.“

 

Kanchelskis: Konoplyanka by byl dobrou posilou
Bývalý hráč Manchesteru United Andrei Kanchelskis uvedl, že ukrajinský záložník Yevhen Konoplyanka by byl pro Manchester United dobrou posilou. „Yevhen je dobrý hráč a pro United by byl dobrou posilou. Pokud hledáte rychlé křídlo, tak tím Konoplyanka není. Není tak rychlý jako jsem býval já. Není tak rychlý jako Ryan Giggs nebo Lee Sharpe, kteří se mnou v United hráli. Ale technicky je na tom velmi dobře a má také dobrou střelu. Rád se stahuje do středu hřiště. Připomíná mi hodně Arjena Robbena a pokud van Gaal takového hráče chce, tak proč nevzít Konoplyanku?,“ uvedl Kanchelskis, který v United působil v letech 1991 až 1995.

 

Zdroj: tribalfootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!