01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones připravený na návrat

Phil Jones se vrátí po zranění na středeční zápas Anglie s Ekvádorem Antonia Valencii.

 

Manažer země Tří lvů Roy Hodgson potvrdil, že obránce rudých ďáblů určitě nastoupí v základní sestavě, aby zvýšil svoji kondici před Mistrovstvím světa, protože nehrál od 6. května, kdy si během vítězného zápasu United proti Hull City poranil svoje rameno.

 

S Jonesem se po zranění vrací také Alex Oxlade-Chamberlain z Arsenalu, který měl problémy s třísly a zmeškal tak páteční zápas Anglie s Peru na Wembley, v němž vyhráli domácí 3:0.

 

„Oba budou hrát od začátku,“ vysvětloval Hodgson. „Mohli hrát už proti Peru, ale mysleli jsme, že trénink navíc jim prospěje víc než sezení na lavičce.

 

Anglie hraje svůj poslední zahřívací zápas před odletem do Brazílie proti Hondurasu v sobotu a pak už je bude čekat první zápas Mistrovství světa s Itálií, jenž se bude konat 14. června. Jak Hodgson vysvětluje, každý hráč dostane šanci si zahrát.

 

„Náš plán na středu je jednoduchý. Budou hrát hráči, kteří nenastoupili v pátek,“ odhalil. „Ale u takových plánů se může vždycky něco zkazit, takže nehodlám dělat žádné sliby.

 

„Máme před sebou ještě dva zápasy. Ten páteční byl extrémně důležitý; dobrý test a dobrá šance vidět hráče ve vážném zápase, kde bylo 85 000 lidí na stadionu, což z toho dělalo pořádně důležitý zápas.

 

Středeční zápas je pro mě příležitostí poslat na hřiště hráče, kteří nehráli a pak v sobotu budou všichni připraveni hrát. A pak se budu muset rozhodnout, jaká sestava nastoupí proti Itálii.“

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!