28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kagawa se podílel na vítězství Japonska nad Kyprem

Záložník Manchesteru United Shinji Kagawa pomohl velmi dobrým výkonem svému reprezentačnímu týmu v přátelském zápase s Kyprem, který skončil výhrou Asiatů v poměru 1:0.

Pětadvacetiletý hráč odehrál ve středu zálohy japonského výběru celý zápas, přičemž ve 43. minutě se zapsal do statistik střetnutí, když asistoval u gólu Atsuta Uchidy. Branku však mohl vstřelit japonský tým už v osmé minutě, kdy se opět po akci Kagawy dostal ke tvrdé střele pravou nohou Yasuhito Endo. Jeho pokus však brankou neskončil. Samotný Kagawa se pak rovněž dostal ke střele, nicméně i jeho projektil brankář Kypru Panos Konstantinou pokryl.

 

Ve druhé půli se pak opět dostal ofenzivní hráč Manchesteru United do velké šance, ale jeho dalekonosnou střelu opět brankář Kypru, který ve druhém poločase podal velmi kvalitní výkon, chytil.

 

Výběr Alberta Zacheroniho před světovým šampionátem bude ještě v rámci přípravných zápasů čelit Kostarice a Zambii. Na samotném mistrovství se pak v základních skupinách Japonsko utká s Pobřežím Slonoviny, Řeckem a Kolumbií.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!