24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Macheda odchází do Cardiff City

22letý italský útočník Federico Macheda odchází z Manchesteru United do Cardiffu City.

 

 

Federico Macheda v novém působišti prošel zdravotní prohlídkou a podepsal smlouvu na tři roky. Macheda se k novému klubu připojí 1. července, kdy mu vyprší v Manchesteru United smlouva. V Cardiffu se hráč setká s manažerem Ole Gunnarem Solskjaerem, kterého dobře zná ze vzájemného působení na Old Trafford.

 

„Je to pro mne obrovská příležitost a Ole Gunnaru Solskjaerovi jsem velmi vděčný za to, že jsem tady. V mém rozhodování hrál velkou roli a už se těším na novou sezonu. V minulé sezoně se mi dařilo v Birminghamu City, ale toto je úplně nová kapitola a už se nemůžu dočkat, abych ukázal, kdo doopravdy jsem. Jak znám Oleho, tak se bude chtít co nejrychleji vrátit do Premier League a poslední posily jsou toho jasným důkazem,“ řekl Macheda, který se stal už třetí letní posilou velšského klubu.

 

Federico Macheda přišel do Manchesteru United v roce 2007 z Lazia Řím a jako 17letý si odbyl premiéru v prvním týmu Manchesteru United v zápase proti Aston Ville, kde vstřelenou brankou zajistil svému týmu cenné tři body. Ani snový debut však hráči nezajistil trvalý pobyt v prvním týmu Manchesteru United a většinou hostoval v jiných týmech. V minulé sezoně hostoval v Doncasteru Rovers a Birminghamu City, kde v osmnácti zápasech nastřílel úctyhodných deset branek. Další branky už přidá v dresu Cardiffu.

 

V novém působišti hráči přejeme co nejvíce úspěchů.

 

Zdroj: cardiffcityfc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!