01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Keane má z postupu QPR radost

Útočník Manchesteru United Will Keane oslavoval, coby člen týmu QPR, postup do nejvyšší soutěže.

 

Přestože nebyl mladý útočník, jež byl v londýnském klubu na hostování, ve finálovém zápase zařazen jak do základní sestavy, tak ani mezi náhradníky, z postupu do nejvyšší soutěže se těšil jako právoplatný člen. A to především z důvodu, že v modrobílém dresu odehrál v rámci svého hostování trvající od února do května hned deset soutěžních zápasů.

 

V dřívější fázi sezony byl tento mladý útočník v rámci hostování součástí Wiganu Athletic, tedy klubu, který QPR nedávno vyřadilo v play off. Ve finále si pak londýnský celek poradil s Derby County, když vítězství 1:0 zařídil v dramatickém zápase v devadesáté minutě Bobby Zamora. Pro Keana tato skutečnost znamená, že si po roce v Championship opět zahraje nejvyšší soutěž, nyní však už z důvodu ukončení hostování v QPR v dresu Manchesteru United.

 

QPR do Premier League doprovodí vítězové druhé nejvyšší ligy Leicester City a Burnley, jež skončilo na druhém místě. Předběžné rozpisy pro sezonu 2014/2015 pak budou oznámeny 18. června v 9:00 britského času.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!