25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kagawa se soustředí na šampionát

Shinji Kagawa se může se zbylými patnácti spoluhráči z klubu začít připravovat na Mistrovství světa, jež se uskuteční následující měsíc, a které představuje dobrou příležitost k demonstrování svých kvalit před Louisem van Gaalem.

 

Jako příležitost k demonstraci svých kvalit nepovažuje šampionát japonský playmaker, přičemž jediným jeho cílem je úspěch na tomto turnaji se svým reprezentačním týmem.

 

Asi je všem jasné, že na mistrovství světa chci podat dobré výkony,“ řekl pětadvacetiletý Kagawa. „Ale mé výkony nejsou pro mě prioritou – tou je vítězství na Mistrovství světa s Japonskem. Tento šampionát nepovažuji jako možnost ukázat se před van Gaalem, s tímto problémem se vypořádám až po skončení turnaje.“

 

Shinji Kagawa se na šampionát těší zvláště po tom, co se v minulé sezoně nedokázal pod Davidem Moyesem naplno prosadit do základní sestavy.

 

Chci pokračovat v tom, co jsem praktikoval v Manchesteru United. Po každém zápasu, který jsem neodehrál, jsem se ujistil, že se opět dám do tvrdé práce. Vím, jak sám sebe dostat do formy. I přes celý ten rok jsem byl schopen se sám kdykoliv namotivovat a to především kvůli světovému šampionátu, na který se těším.“

 

Japonsko čekají ve skupinové fázi zápasy s Pobřežím Slonoviny, Řeckem a Kolumbií (skupina C).

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!