23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Javier Hernandez už vyhlíží novou sezonu

Útočník Manchesteru United Javier Hernandez už vyhlíží novou sezonu poté, co se mu ta letošní sezona příliš nevyvedla.

 

 

25letý útočník nastoupil pouze šestkrát v základní sestavě v ligových zápasech v sezoně, která byla pro Manchester United vůbec nejhorší od sezony 1989/1990. V poslední době se objevily spekulace, podle kterých by Hernandez mohl z Old Trafford odejít, nejvíce se mluví o zájmu italského Interu Milán, ale hráč má v klubu smlouvu ještě na dvě sezony. Hernandez v letošní sezoně nastřílel ve všech soutěžních zápasech celkem devět branek, ale on sám očekával, že jich bude více.

 

„V této sezoně jsem týmu nemohl příliš pomoci, jelikož jsem moc nehrál, takže pro mne bylo obtížné sledovat, že se týmu nedaří. Je jasné, že každý hráč chce odehrát co nejvíce utkání. Na druhou stranu v základní sestavě je pouze jedenáct hráčů a sedm na lavičce náhradníků. Takový už je fotbal. Musíte si věřit a čekat na příležitost. Pokud však nepřichází, potom je to složité,“ řekl Javier Hernandez.

 

Mexický útočník přišel do Manchesteru United v roce 2010 z mexického klubu Guadalajara a říká, že je Manchesteru United vděčný, že mu dal šanci ukázat své kvality na světové fotbalové úrovni.

 

„Tento klub je pro mě speciální, jelikož mi otevřel dveře do evropského fotbalu. Nastřílel jsem devět branek v 12ti utkáních, kdy jsem nastoupil v základní sestavě, a kromě toho jsem neodehrál tolik utkání jako v předešlých sezonách. Přesto se cítím dobře. Jako hráč jsem se zlepšil a plně jsem se už adaptoval na anglickou ligu. Toto je nejpozitivnější věc, kterou jsem si odnesl z letošní sezony.“

 

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!