30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidič mladým stoperům věří

Nemanja Vidič věří, že je o budoucnost obrany Manchesteru United díky Philu Jonesovi, Chrisu Smallingovi a Jonny Evansovi dobře postaráno.

Po tom, co Nemanja Vidič v průběhu letošní sezony oznámil přestup do Interu Milán, končí v dresu Rudých ďáblů také jeho dlouholetý kolega Rio Ferdiand, jež odchod z Old Traffordu oznámil tento týden. Posledními třemi stopery United tak jsou dva mladí Angličané, Jones a Smalling, a o něco zkušenější Severní Ir Jonny Evans. Vidič však této stále ještě mladé trojici bezmezně věří a tvrdí, že o budoucnost obrany Rudých ďáblů je postaráno.

 

Pochopitelně je tohle otázka pro nového manažera, ale já můžu říct, po tom, co jsem s nimi odtrénoval a odehrál řadu tréninků a zápasů, že se z nich stanou světoví stopeři. Především pak Chris Smalling a Phil Jones přitahují pozornost, jelikož i přes svůj nízký věk jsou součástí týmu, který odcestuje do Brazílie.“

 

Jsou fyzicky silní a technicky také mají na to, aby hráli za tento klub. Nyní pro ně nastal čas, aby ve své kariéře udělali další krok a s Jonnym Evansem vytvořili trio, které bude dominovat dalších pár let. Věřím, že tito tři hráči jsou schopni toho, aby byli obránci Manchesteru United po dalších sedm osm let. Už nyní na to schopnosti a zkušenosti mají,“ nechal se slyšet Vidič.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!