24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Manchester United usiluje o Luke Shawa

Podle zdrojů Sky Sports Manchester United učinil nabídku 27 milionů liber za anglického obránce Luke Shawa ze Southamptonu.

 

 

O zájmu Manchesteru United o mladého obránce se spekuluje už delší dobu a podle posledních zpráv se zájem United zintenzivnil a vedení klubu by hráče rádo podepsalo ještě před startem fotbalového MS.

 

Luke Shaw debutoval v dresu Southamptonu v listopadu roku 2012 a od té doby zaznamenal velký pokrok a v únoru letošního roku dokonce debutoval v dresu anglické reprezentace v utkání proti Dánsku. Talentovaný obránce prožil v dresu Southamptonu vydařenou sezonu a proto nechybí v nominaci anglické reprezentace na MS. 18letý Shaw minulé léto podepsal se Saints pětiletý kontrakt, ale zajímavá finanční nabídka by mohla donutit tým hráče prodat.

 

Na Old Trafford by Shaw mohl nahradit Patrice Evru, kterému v létě v Manchesteru United končí smlouva, a novou hráč pravděpodobně nepodepíše. Evra by podle posledních spekulací mohl zamířit do milánského Interu, kde by se od nové sezony mohl potkat s Nemanjou Vidićem.

 

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!