11/04/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fellaini chce v příští sezóně ukázat, co dovede

Marouane Fellaini uvedl, že v příští sezóně chce konečně ukázat své pravé schopnosti v dresu United a tu uplynulou rychle hodit za hlavu. Belgický záložník byl v této sezóně kvůli zranění na marodce celé tři měsíce, což mu velmi zkomplikovalo celou sezónu a podle svých slov kvůli tomu neukázal fanouškům vše, co umí.

Fellaini, který na konci minulého léta přestoupil do United z Evertonu, je ze svého prvního roku na Old Trafford zklamán a stejně tak i fanoušci nepoznávali hráče, který byl v minulých letech tahounem liverpoolského celku. Marouane se mě na podzim se měl podrobit operaci zápěstí, avšak lékařský zákrok byl nakonec odložen. V prosinci/december si ovšem záložník s nepřehlédnutelným účesem poranil záda, což jej vyřadilo ze hry. Zároveň mu bylo operováno i zmíněné zápěstí. A když už se měl vrátit na hřiště, přivodil si na tréninku ještě zranění stehenního svalu, což jeho absenci opět protáhlo a Fellaini si v novém roce připsal první start až proti Crystalu Palace 22.února/februar.

 

Nyní čeká našeho středopolaře Mistrovství světa v Brazílii, kde je mladý a energií nabitý belgický tým považován za černého koně turnaje. Poté již bude na řadě letní příprava, kterou chce Fellaini využít k tomu, aby do nové sezóny vstoupil v plné síle a pomohl Manchesteru United vyhrávat trofeje.

 

„Zaměřím se na to, abych v příští sezóně ukázal, co umím. Fanouškům bych chtěl vzkázat, aby nezapomněli na to, že my trofeje vyhrávat musíme,“ začal pro Daily Telegraph 26letý záložník , který kvůli zraněním ve své premiérové sezóně na Old Trafford sezóně zasáhl pouze do 21 utkání.

 

„Potřebuji být zdravý a cítit se dobře. Někdy, i když jsem zraněný, můžu hrát, ale být zraněný a postrádat dobrou fyzickou kondici, jsou dvě různé věci. Na marodce jsem byl tři měsíce, což pro mě bylo těžké období. Když přijdete do nového týmu, to hlavní, co chcete, je hrát a být neustále s týmem, takže když hrát nemůžete, je těžké jen sledovat, jak si tým vede.“

 

„Až bude tahle sezóna u konce, začnu se připravovat na další ročník a všechno bude zase dobré. Mám pocit, že v tuto chvíli už znám dobře své spoluhráče a znám i prostředí tohoto klubu. Tréninky s hráči jako je Wayne Rooney nebo Robin van Persie, pro mě byly velmi cennými zkušenostmi.

 

„Ze začátku to bylo těžké, protože jsem se dva měsíce připravoval na novou sezónu s Evertonem a nevěděl jsem jestli někam přestoupím nebo ne. Ale nakonec jsem přestoupit chtěl a podepsal jsem smlouvu v Manchesteru United. Stálo mě to hodně stresu, ale nakonec všechno dobře dopadlo.“

 

zdroj: skysport.com a telegraph.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!