17/05/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Wilfried Zaha – Newcastle – Cardiff City 3:0
Anglický záložník nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a odehrál celé utkání. Zaha v utkání předvedl několik dobrých akcí a i přes porážku byl pravděpodobně nejlepším hráčem hostujícího celku. V největší šanci zápasu nastřelil tyč domácí branky. Porážka Cardiffu navíc rozhodla o tom, že tým sestupuje do Championship.

Federico Macheda – Bolton – Birmingham City 2:2
Útočník Federico Macheda naskočil do utkání až v 60. minutě, když vystřídal Reillyho za stavu 1:0 pro domácí. Macheda svým příchodem oživil hru Birminghamu a v 90. minutě připravil branku pro Caddise, která rozhodla o tom, že Birmingham zůstane i v další sezoně v Championship.

Michael Keane, Nick Powell – Blackburn Rovers – Wigan Athletic 4:3
Obránce Michael Keane odehrál v dresu Blackburnu celé utkání a předvedl velmi dobrý výkon. V obraně předvedl několik dobrých obranných zákroků a měl velký podíl na tom, že po celou sezonu tým bojoval o příčky zaručující play-off o Premier League. Hostující záložník Nick Powell do utkání nezasáhl.

Jesse Lingard – Nottingham – Brighton 1:2
Záložík Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a na hřišti vydržel až do 59. minuty, kdy jej vystřídal LuaLua. Lingard předvedl slušný a aktivní výkon, ale branku se mu vstřelit nepodařilo. O výsledku utkání rozhodl v nastaveném čase Ulloa, který zajistil týmu účast v play-off o Premier League.

Davide Petrucci – Blackpool – Charlton 0:3
Záložník Davide Petrucci se dostal na hřiště v 65. minutě, když vystřídal Cousinse za stavu 0:1 pro hosty. Petrucci se do statistik zápasu zapsal žlutou kartou a také jednou střelou, která však mířila vedle.

Sam Johnstone – Leicester City – Doncaster 1:0
Brankář Sam Johnstone odchytal proti vedoucímu celku soutěže dobré utkání, ve kterém předvedl několik skvělých zákroků. Překonat jej dokázal pouze David Nugent z pokutového kopu. Porážka pro Doncaster znamená, že tým sestupuje do League One.

Will Keane – Barnsley – QPR 2:3
Útočník Will Keane se dostal na hřiště v 57. minutě, když vystřídal Charlieho Austina. Keane předvedl velmi aktivní výkon, dostal se do řady šancí, ale jeho největší šance skončila na břevně domácí branky.

Anderson – Fiorentina – Neapol 1:3
Brazilský záložník Anderson do pohárového utkání proti Neapolu nenastoupil.

Marnick Vermijl – Ajax – NEC Nijmegen 2:2
Belgický obránce Marnick Vermijl do utkání proti Ajaxu Amsterdam nenastoupil.

Angelo Henriquez – Real Zaragoza – Las Palmas 1:2
Útočník Angelo Henriquez do utkání proti Las Palmas nenastoupil.

Bebe – Rio Ave – Pacos de Ferreira 0:0
Záložník Bebe odehrál v hostujícím dresu celé utkání, ale v zápase se mu příliš nedařilo a moc toho nepředvedl. Pokud Pacos de Ferreira nechce sestoupit z nejvyšší portugalské fotbalové ligy, bude muset v posledním zápase sezony vyhrát a zároveň spoléhat na výsledky z ostatních stadionů.

Zdroj: mufclatest.com