30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Poslední Giggsův zápas proti Hullu?

Ryan Giggs doufá, že mu události umožní naskočit k zítřejšímu zápasu proti Hullu z lavičky a nejlépe vstřelenou brankou se tak bude moct rozloučit s fanoušky na Old Traffordu.

 

Legenda Rudých ďáblů stojí před důležitým rozhodnutím, když ještě stále není napevno rozhodnut, zda ukončí kariéru už letos, či až příští rok. Varianta, že zítra odehraje v rudém dresu svůj poslední zápas před vlastními fanoušky, je však velká.

 

Ano, i tohle beru v úvahu, nicméně především chci coby manažer zvítězit,“ řekl Giggs. „Udělám vše pro to, abychom vyhráli, a to znamená, že si na sílu nebudu dělat, ať už v základu, či na lavičce, místo. Pochopitelně nejhezčí scénář by byl, kdybych naskočil z lavičky a gólem rozhodnul utkání, ale takhle to nefunguje. Počkáme a uvidíme, co se stane večer.“

 

Úterní zápas postaví dočasného manažera United do souboje s bývalým kolegou z Old Trafford Stevem Brucem, jež bude nyní na straně soupeře a s nímž je stále v kontaktu, stejně jako s jiným bývalým spoluhráčem, jež nyní v Premier League působí jako manažer.

 

Nedávno jsem Stevem a Olem (Ole Gunnar Solskjaer) hovořil. Jeden byl součástí týmu v podstatě v posledních patnácti letech, přičemž druhý naopak podobně dlouhou dobu nikoliv. Bylo skvělé vidět pohledy z těchto dvou stran. A jestli budu brát na Bruce ohledy? V úterý večer určitě ne! Nicméně jsme spolu hovořili o vybírání týmu, k čemuž mi dal nějaké rady.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!