30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Brown je před United na pozoru

Bývalý hráč Manchesteru United Wes Brown tvrdí, že Ryan Giggs je předurčen k tomu, aby se stal manažerem Rudých ďáblů, přičemž především z tohoto důvodu je před zítřejším duelem velmi opatrný.

Velšan dočasně přezval vedení po tom, co byl odvolán David Moyes, přičemž už ve svém prvním zápase dokázal zvednout morálku týmu po tom, co on a jeho tým porazili Norwich v poměru 4:0. Tímto výsledkem je Brown, jež hrával za United v letech 1997 – 2011, velmi ohromen a své spoluhráče nabádá v rámci sobotního utkání k velkému pozoru.

 

Díval jsem se na jejich první zápas a hráli velmi dobře. Každý, kdo nastoupil, podal fantastický výkon. My se pochopitelně budeme snažit vyhrát, ale bude to velmi těžké. Vždycky jsem si myslel, že je to právě Ryan, kdo by mohl jednou vést United, i když ne za těchto okolností. Každopádně věřím, že se mu bude dařit a na další jeho utkání se velmi těším. Jsou nyní plní života, což určitě ukážou i v zápase, stejně jako se předvedou také fanoušci,“ nechal se slyšet Wesley.

 

Je to také Sunderland, kdo má podíl na vyhazovu Davida Moyese, když dokázali v lednovém střetnutí v rámci Capitol One Cupu vyřadit z tohoto poháru právě United. Wes Brown očekává, že zítra neusnou na vavřínech a na tento úspěch navážou.

 

Na to se nesmíme dívat,“ vyjádřil se Brown k lednovému utkání. „Nyní je úplně jiná situace. Jednak se jednalo o pohár a jednak jsme na ně narazili v pro ně nepříliš dobrém rozpoložení. Opravdu do zítřejšího utkání nepůjdeme s pocitem, že když jsme je porazili jednou, porazíme je i podruhé.“

 

Nyní je zcela opačná situace. Bude to mnohem těžší zápas, ale pokud se nám na ten výkon podaří navázat, tak máme šanci. Musíme být velmi soustředění, jelikož poslední tři zápasy jsou pro nás hodně důležité.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!