01/08/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Jesse Lingard, Tom Lawrence – Brighton & Hove Albion – Yeovil Town 2:0
Záložník Jesse Lingard odehrál v domácím dresu celé utkání a předvedl úžasný výkon, který v nastaveném čase okořenil vstřelenou brankou na 2:0. Pro Lingarda to byla už třetí branka v dresu Brightonu. Hráč byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Hostující záložník Tom Lawrence nastoupil v základní sestavě, ale na hřišti vydržel pouze do 60. minuty. I přes porážku Lawrence předvedl velmi dobrý výkon a pro své spoluhráče vytvořil několik střeleckých příležitostí. Porážka pro Yeovil Town znamená, že se už nemůže zachránit a v příští sezoně bude hrát pouze League One.

Tyler Blackett, Tom Thorpe, Federico Macheda – Birmingham City – Leeds 1:3
Obránce Tyler Blackett do utkání proti Leedsu nezasáhl. Další obránce Tom Thorpe odehrál celé utkání, ale v nastaveném čase jej kvůli zranění musel vystřídat Demarai Gray. Thorpe předvedl slušný výkon a obrannými zákroky zabránil většímu rozdílu skóre. Útočník Federico Macheda naskočil do utkání až v 61. minutě utkání za stavu 0:2. V 83. minutě se italskému hráči podařilo skórovat, když se prosadil střelou levou nohou z dálky.

Davide Petrucci, Michael Keane – Charlton Athletic – Blackburn Rovers 1:3
Záložník Davide Petrucci nastoupil do utkání proti Blackburnu až v 82. minutě. Za tak krátkou dobu na hřišti stihl pouze jednu skvělou přihrávku na Marvina Sordella, kterou však hráč nezužitkoval. Michael Keane v dresu Blackburnu odehrál celé utkání a předvedl velmi dobrý výkon, který v v 51. minutě okořenil vstřelenou brankou, když se prosadil hlavičkou po přímém kopu Craiga Conwaye.

Sam Johnstone – Doncaster Rovers – Reading 1:3
Brankář Sam Johnstone odchytal za domácí tým celé utkání a ikdyž předvedl pár dobrých zákroků, prohře 1:3 nezabránil.

Will Keane – QPR – Millwall 1:1
Útočník Will Keane do utkání proti Millwallu nezasáhl.

Nick Powell – Wigan Athletic – Blackpool 0:2
Záložník Nick Powell do utkání zasáhl až ve 46. minutě utkání, když vystřídal Martyna Waghorna. Powell hru Wiganu výrazně oživil a dostal se do jedné velké příležitosti, kterou nevyužil.

Sam Byrne – Calisle United – Oldham 0:1
Útočník Sam Byrne přišel na hřiště v 65. minutě a během svého pobytu na hřišti se dostal do několika šancí, ale branku se mu vstřelit nepovedlo. V největší šanci utkání trefil pouze tyč.

Jack Barmby – Plymouth – Hartlepool 1:1
Záložník Jack Bamrby nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a na hřišti vydržel až do 81. minity, kdy jej vystřídal Richards. Barmby odehrál dobré utkání a v 67. minutě se mu podařilo střelou z dálky vyrovnat na konečných 1:1.

Anderson – Bologna – Fiorentina 0:3
Záložník Anderson do utkání proti Bologni nezasáhl.

Wilfried Zaha – Sunderland – Cardiff City 4:0
Záložník Wilfried Zaha odehrál celý druhý poločas utkání proti Sunderlandu, ale v zápase nebyl příliš vidět. Bylo to i zapříčiněno faktem, že Sunderland hrál od 45. minuty v početní výhodě.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Twente 2:5
Obránce Marnick Vermijl nastoupil v základní sestavě domácího týmu a ačkoliv se jeho tým dostal rychle do vedení 1:0, zápas nakonec prohrál vysokým rozdílem. Belgický obránce odehrál celkem 52 minut utkání, pak jej vystřídal Danzell Gravenberch. Vermijl se do statistik utkání zapsal také žlutou kartou.

Angelo Henriquez – Girona – Real Zaragoza 2:0
Útočník Angelo Henriquez nastoupil do utkání proti Gironě v základní sestavě a na hřišti vydržel až do 62. minuty, pak jej vystřídal Javi. Henriquez se v utkání dostal do několika slibných šancí, ale domácího brankáře se mu překonat nepodařilo. Henriquez v prvním poločase navíc dostal žlutou kartu.

Zdroj: mufclatest.com