25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra: „Stojíme za šéfem“

Zkušený francouzský obránce United věří, že Ryan Giggs je perfektně připraven na roli dosavadního manažera Manchesteru United a vyzývá své spoluhráče, aby 40letého Giggse plně podpořili.

 

Patrice Evra si je vědom složité situace, v jaké se United po odvolání Davida Moyese ocitli, ale věří, že pokud se Rudí ďáblové budou dívat dopředu, nemusejí se ničeho obávat. Dalším soupeřem United bude Norwich City, který bojuje o záchranu v Premier League a Giggse tedy nečekaná při premiéře na lavičce Devils nic jednoduchého, byť mu bude zázemím Old Trafford. Avšak podpora, které by se mu mělo ze všech stran dostat, mu může pomoci zápas zvládnout. Evra se v exkluzivním rozhovoru pro MUTV jako první z hráčského kádru vyjádřil k náročnému týdnu, který Manchester United prožívá.

 

„Je to opravdu smutné, co se stalo, ale jako tým musíme jít dál a pokračovat v práci, která ještě není hotová. Máme tu nového manažera a tím je Ryan Giggs a my se musíme ujistit, že se za tohoto trenéra dokážeme postavit. Mnoho lidí jej oslovuje Ryane, ale on je teď náš šéf a my musíme mít jistotu, že jedinou správnou věcí je stát za ním a za tímto klubem,“ uvedl Evra pro MUTV.

 

Krajní obránce United, který působí na Old Trafford již několik let a v týmu plní roli zástupce kapitána, následně dodal, že je přesvědčen o schopnostech Ryana Giggse v této roli obstát po zbytek sezóny, jelikož jeho zkušenosti mu dávají v jistých ohledech nesporné výhody. Podle Evry by Giggs rozhodně neměl být podceňován ať už ze strany fanoušků, tak ani hráčů a naopak by měl být pro každého inspirací.

 

„Giggs je přirozený,“ vysvětluje Evra. „Hráči jako on a Paul Scholes inspirují mladé hráče, ovšem rovněž i ty starší a zkušenější. To je důvod, proč budou všichni hráči bojovat a budou si jisti, že je Ryan dokáže pozvednout a vytvořit z nich tým. Jako člověku a hráči se mu okamžitě dostane respektu, což je v podstatě důvod, proč nebude zvláštní vidět Ryana Giggse jako manažera.“

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!