Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Wilfried Zaha – Cardiff City – Stoke City 1:1
Záložník Wilfied Zaha začal utkání proti Stoke City na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 60. minutě utkání, když vystřídal Kim Bo-Kyunga. Na konečném výsledku 1:1 už sice nic nezměnil, přesto však podal slušný, aktivní výkon. Je škoda, že ani jeden z jeho průniků neskončil brankou.

Tyler Blackett, Tom Thorpe, Federico Macheda, Michael Keane – Birmingham City – Blackburn 2:4
Obránce Tyler Blackett nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ale na hřišti vydržel pouze první poločas. Pak jej vystřídal Hancox. To už totiž Birmingham prohrával 0:4. Blackettovi si utkání příliš nevydařilo, přesto však předvedl několik dobrých obranných zákroků. Obránce Tom Thorpe odehrál celé utkání, ale ani on nezabránil vysoké porážce. Stejně jako Blackett předvedl v utkání několik dobrých obranných zákroků. Italský útočník Federico Macheda odehrál celé utkání, ale tentokrát se mu skórovat nepodařilo. Přesto si však vytvořil několik slibných šancí, nicméně brankář Blackburnu nemusel vážněji zasahovat. V 59. minutě navíc obdržel žlutou kartu. Obránce hostů Michael Keane do utkání proti Blues nenastoupil.

Jesse Lingard – Brighton & Hove Albion – Blackpool 1:1
Záložník Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě domácího týmu a na hřišti vydržel až do 88. minuty, pak jej vystřídal Lopez. Lingard se v utkání dostal do pár šancí, ale ani jednu nepřetavil ve vstřelenou branku.

Davide Petrucci – Sheffield Wednesday – Charlton Athletic 2:3
Záložník Davide Petrucci do utkání proti Sheffieldu Wednesday nenastoupil.

Sam Johnstone – Millwall – Doncaster 0:0
Brankář Sam Johnstone odchytal v dresu Doncasteru a po delší pauze se mu konečně podařilo opět vychytat čisté konto. Hosté navíc od 43. minuty hráli bez vyloučeného Meiteho.

Will Keane – QPR – Watford 2:1
Útočník Will Keane do utkání proti Watfordu nenastoupil.

Nick Powell – Burnley – Wigan 2:0
Záložník Nick Powell do utkání proti Burnley nenastoupil.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Huddersfield Town 1:2
Ofenzivní hráč Tom Lawrence odehrál v domácím dresu celé utkání a v 73. minutě se mu podařilo vstřelit vyrovnávající branku. Jeho branka však nakonec na body nestačila a domácí prohráli 1:2 brankou z nastaveného času.

Sam Byrne – Peterborough United – Carlisle United 4:1
Útočník Sam Byrne začal utkání proti domácímu Peterborough na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až v 75. minutě. V utkání se dostal do jedné šance, ale mířil vedle branky.

Jack Barmby, Liam Grimshaw – Hartlepool – Morecambe 2:1
Záložník Jack Barmby začal utkání na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 78. minutě. O tři minuty později vstřelil vítěznou branku utkání, když se prosadil pěknou střelou zpoza pokutového území. Barmby mohl v utkání přidat i další branku, ale pálil vedle branky. Hostující obránce Liam Grimshaw do utkání nezasáhl.

Anderson – Fiorentina – AS Řím 0:1
Záložník Anderson do utkání proti AS Řím nezasáhl.

Bebe – Pacos de Ferreira – Nacional 0:5
Portugalský záložník Bebe odehrál v domácím dresu celé utkání, které mu, stejně tak jako celému týmu, příliš nevyšlo. Bebe se v utkání dostal k jedné nebezpečnější střele, ale netrefil branku.

Angelo Henriquez – Real Zaragoza – Jaen 1:0
Útočník Angelo Henriquez se po zranění vrátil do sestavy Realu Zaragoza a na hřišti vydržel až do 62. minuty, kdy jej vystřídal Rodriguez. V utkání se Henriquez dostal do dvou dobrých šancí, ale pokaždé jej vychytal hostující brankář.

Zdroj: mufclatest.com