22/04/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v pátečních zápasech anglických lig?

Michael Keane, Tom Lawrence – Blackburn Rovers – Yeovil Town 0:0
Obránce domácího týmu Michael Keane odehrál na pravém kraji celé utkání a předvedl dobrý výkon. Opět tak ukázal, že v příští sezoně by se mohl probojovat do prvního týmu Manchesteru United. Za hosty odehrál celé utkání Tom Lawrence a ačkoliv byl v zápase velmi aktivní, branku se mu vstřelit nepodařilo. Několik jeho střel zblokovali domácí hráči. V závěru utkání si Lawrence vysloužil žlutou kartu.

Jesse Lingard – Huddersfield Town – Brighton & Hove Albion 1:1
V základní sestavě Brighton & Hove Albion nastoupil záložník Jesse Lingard a na hřišti vydržel až do 87. minuty, kdy byl vystřídán. Lingard v utkání předvedl slušný výkon a i díky jeho výkonům Brighton momentálně drží pozici zajišťující postup do play-off o postup do Premier League.

Davide Petrucci – Charlton Athletic – Bolton Wanderers 0:0
Italský záložník Davide Petrucci do utkání proti Boltonu nezasáhl.

Sam Johnstone – Doncaster Rovers – Derby County 0:2
Brankář Sam Johnstone odchytal za domácí tým celé utkání a ačkoliv dvakrát inkasoval, v zápase předvedl několik kvalitních výkonů a už teď je jasné, že toto hostování mladému brankáři jenom prospělo.

Nick Powell – Wigan Athletic – Reading 3:0
Záložník Nick Powell začal utkání proti Readingu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až v 73. minutě, když nahradil Martyna Waghorna. To už domácí Wigan vedl o tři branky. Powell je sice nejlepším střelcem Wiganu v této sezoně, ale po dlouhém zranění se nemůže dostat do své předchozí skvělé formy.

Sam Byrne – Carlisle United – Walsall 1:1
Útočník Sam Byrne začal utkání proti Walsallu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až pět minut před koncem zápasu, když vystřídal Davida Amoo. Na konečném výsledku 1:1 už nic nezměnil.

Liam Grimshaw – Morecambe – Scunthorpe United 1:1
Obránce Liam Grimshaw do utkání proti Scunthorpe United nenastoupil.

Zdroj: mufclatest.com