25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Klíčové souboje dnešního zápasu

Podívejme se na některé souboje, které by mohly rozhodnout dnešní důležitý zápas s Toffees.

 

Sylvain Distin vs. Wayne Rooney

 

Odchovanec Evertonu Wayne Rooney s největší pravděpodobností do tohoto zápasu nastoupí a nutno říct, že bude mít co napravovat. Souboj s Bayernem Mnichov nebyl z jeho strany zrovna povedený, a tak lze jen pouze polemizovat nad faktem, na kolik jej zranění prstu omezovalo. Pakliže reprezentant Anglie do dnešního zápasu nastoupí, strážit ho bude s největší pravděpodobností Sylvain Distin, jež dokáže velmi dobře využít svou silovou převahu proti útlejším hráčům. Rooney však díky své komplexnosti dokáže přehrát kteréhokoliv obránce a výhoda se v tomto souboji příklání na stranu osmadvacetiletého útočníka.

 

 

Gareth Barry vs. Juan Mata

 

Oba hráči jsou schopni diktovat hru, nicméně Mata se zdá být ve své nejlepší formě, když v posledních dvou zápasech dokázal dvakrát skórovat. Sok v modrém dresu však se svými „tichými“ výkony á la Michael Carrick je také jedním z důvodů, proč se Toffees nachází tak vysoko. Perfektně dokáže spojit obranu s útokem a vyplnit za své kolegy místo, čímž rozvíjí potenciál ostatních spoluhráčů. Už ale není nejrychlejší, a pokud tuto skutečnost dokáže Mata využít, bude výhoda opět na straně Rudých ďáblů.

 

 

Romelu Lukaku vs. Phil Jones

 

Těžko předvídat, kdo nastoupí v srdci obrany United, nicméně jako nejpravděpodobnější variantou se jeví anglický talentovaný mladík. Je to právě on, kdo se po fyzické stránce může s Lukakuem, jemuž právě schopnost využít sílu pomohla ke vstřelení mnoha gólů, měřit. Jones má kvality na to, aby Belgičana nepustil vůbec k míči. Pakliže tak ale neučiní, dá se předpokládat, že v listině střelců se jméno Lukakua objeví.

 

 

Roberto Martinez vs. David Moyes

 

Byť okořeněn Moyesovou minulostí na Goodison Parku, není ani tento zápas ničím jiným, než jen soubojem manažerů. Martinez zažívá na lavičce Evertonu spanilou jízdu, a pokud se mu podaří zdolat také Rudé ďábly, slepé uctívání fanoušky Toffees bude zpečetěno. Pro tohoto mladého manažera je charakteristická schopnost okamžité reakce a temperamentnosti, což je pravý opak jeho dnešního protějšku, jež působí více kompaktně a tvrdohlavěji. Stejně jako jeho předchůdce. Není pochyb o tom, že kvalitnější hráči jsou na straně United a k výhře by jim mohla stačit pouhá hra na protiútoky.

 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!