28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidič předává štafetu

Kapitán Rudých ďáblů Nemanja Vidič je nyní ve fázi kariéry, kdy předává štafetu jednomu z mladších kolegů. Ať už ji předá Philu Jonesovi, či Chrisu Smallingovi, nemusí očividně cítit žádné obavy, jelikož jak jeden, tak druhý se snaží zachytit každou jednu radu, kterou jim legendární Srb poskytne.

 

Manchesteru United zbývá do konce sezony odehrát pět soutěžních zápasů, které se pravděpodobně ponesou ve znamení zklamání z celé nepodařené sezony, nicméně pro několik hráčů skýtá těchto pět zápasů ohromnou příležitost. Jejich výkony jim totiž mohou zaručit místo v základní sestavě pro sezonu 2014/2015.

 

Této sezony se však už nezúčastní Nemanja Vidič, jež bude od příští sezony členem milánského Interu. Tento Srb odehrál v rudém dresu 296 utkání a po dlouhých osm let tvořil s fenomenálním Riem Ferdinandem stoperskou dvojici, která v klubové historii nemá obdoby. Tito profesoři však mají své následovníky.

 

Byl velkou součástí mého rozvoje v tomto klubu,“ popisuje svého učitele Phil Jones. „Opravdu měl na mě velký vliv a velmi mi pomohl. Vždy, když jsme nastoupili pospolu, tak mi byl skvělým učitelem a někým, ke komu jsem vzhlížel.“

 

Smalling se ke svému kapitánovi vyjádřil: „Byl tady strašně dlouhou dobu a vyhrál několik trofejí, ke kterým pomohl svými ohromnými výkony. Definoval pojem stoper, a ačkoliv to nebude jednoduché, tak se budeme snažit tuto mezeru zaplnit.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!