15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Bosnich: United musí utratit víc jak £200 milionů

Bývalý brankář rudých ďáblů věří, že se David Moyes musí rozšoupnout, nebo čelit vyhlídce, že United nebudou v Lize Mistrů i další sezónu.

Mark Bosnich věří, že Manchester United musí toto léto utratit více jak 200 milionů liber, ale varuje Davida Moyese, že bude muset platit velké mzdy, aby přitáhl na Old Trafford potřebný typ hráčů.

 

Se středeční prohrou s Bayernem Mnichov skončily realistické naděje na hraní Ligy mistrů příští sezónu, protože United ztrácí sedm bodů na Arsenal, který se nalézá na čtvrté příčce.

 

Moyes, jenž vydržel první frustrující léto jako boss United, věří, že rok bez evropského fotbalu neohrozí úspěch klubu v letním přestupovém okně.

 

Bosnich, který se mezi tyče ďáblů postavil v sezóně 1999/00 třiadvacetkrát, si myslí, že Skot bude bojovat, aby se neopakoval scénář z loňska, kdy jeho primární cíle padly do spárů nepřítele, ovšem pokud se nebude bát utrácet.

 

„Manchester United bude muset pravděpodobně utratit trochu víc než 200 milionů liber,“ řekl v Sports Breakfast’ show Alana Brazila.

 

„Finančně si United mohou dovolit nebýt pár let v Lize mistrů, ale nemohou si dovolit ztratit schopnost lákat nejlepší hráče do klubu.“

 

„Chcete-li lákat takové hráče, musíte jim pravděpodobně zaplatit více jen proto, že nejste v Lize mistrů. Můžete říci: ‚Vím, že tam nejsme tento rok, ale pokud sem přijdete a pomůžete nám, můžeme tam být rok následující‘.“

 

„Liga mistrů je bez výjimky největší fotbalový level, včetně Mistrovství světa. Proto je to bude stát víc.“

 

zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!