07/03/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování v úterních zápasech Championship?

Tyler Blackett, Tom Thorpe, Federico Macheda – Middlesbrough – Birmingham City 3:1
Obránce Tyler Blackett do utkání proti Middlesbrough nezasáhl. Italský útočník Federico Macheda odehrál celé utkání, ale nedokázal navázat na své střelecké úspěchy z posledních zápasů a v tomto utkání vyšel střelecky naprázdno. Obránce Tom Thorpe také odehrál v dresu Blues celé utkání, ve kterém předvedl průměrný výkon.

Michael Keane, Will Keane – Blackburn Rovers – QPR 2:0
V utkání mezi Blackburnem a QPR proti sobě nastoupili dvojčata Michael a Will Keanovi. Úspěšnější byl domácí Michael, který odehrál na pravém kraji obrany celé utkání. Michael Keane odehrál dobré utkání a v 42. minutě byl blízko vstřelení branky, ale jeho hlavičku zneškodnil hostující brankář. Útočník Will Keane nastoupil v základní sestavě QPR a odehrál celkem 69 minut. Will Keane se v 67. minutě dostal do obrovské šance, ale trefil pouze tyč domácí branky. Keane tak stále čeká na svojí první branku v dresu QPR.

Jesse Lingard – Leicester City – Brighton & Hove Albion 1:4
Brighton & Hove Albion trochu překvapivě vyhrál na půdě prvního Leicesteru City 4:1 a vstřelenou brankou se na tomto výsledku podílel také záložník Jesse Lingard. Lingard v 24. minutě utkání zvyšoval už na 2:0. Lingard odehrál celkem 87 minut a předvedl velmi slušný výkon.

Davide Petrucci, Tom Lawrence – Charlton – Yeovil Town 3:2
Italský záložník Davide Petrucci ve službách Charltonu do utkání nenastoupil. Záložník Tom Lawrence odehrál v hostujícím dresu celé utkání a do statistik se zapsal pouze jednou nepřesnou střelou hned z úvodu střetnutí.

Sam Johnstone – Doncaster Rovers – Bolton 1:2
Brankář Sam Johnstone odchytal za Doncaster celé utkání a v úvodních patnácti minutách inkasoval hned dvakrát. Johnstone však v utkání předvedl několik dobrých zákroků a zabránil tak větší porážce svého klubu.

Nick Powell – Wigan – Millwall 0:1
Nejlepší střelec Wiganu v této sezoně Nick Powell začal utkání proti Millwallu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 63. minutě, když vystřídal Jamese McCleana. Hned po svém příchodu se Powell uvedl dvěma střelami, ani jedna však nebyla přesná.

Zdroj: mufclatest.com