01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fletcher sní o finále

Darren Fletcher přiznal, že jeho klukovský sen zahrát si finále evropského poháru jej stále neopouští.

Záložníkovi Manchesteru United finále Ligy mistrů v roce 2009 uniklo jen těsně, a to když se v semifinále této soutěže nechal vyloučit a z důvodu karetního trestu tak do finálového zápasu nemohl nastoupit. V letech 2008 a 2011 si finále odseděl coby střídající, respektive zraněný hráč.

 

Po zdařilém výkonu v zápase s Newcastlem, který Rudí ďáblové dokázali vyhrát v poměru 4:0, třicetiletý záložník stále doufá, že si jeho neutuchající energie všimne i David Moyes a v dnešním veledůležitém souboji s Bayrnem Mnichov jej neopomene.

 

Z různých důvodů jsem se ještě finále nezúčastnil,“ posteskl si Darren. „Různé okolnosti mi v každém jednom finále zabránily nastoupit. Zahrát si ve finále Ligy mistrů byl můj klukovský sen, a pokud se nám dnes večer podaří vyhrát, přiblížím se mu. Nejdůležitější ale je, že se tam probojuje klub a ne pouze jednotlivci. V případě že se tam ale dostanete, budete dělat vše pro to, abyste byl do zápasu nominován. Ale jak říkám, nyní je důležité se skrz dnešní večer probojovat do semifinále.“

 

Skot tvrdí, že United měli ohromnou příležitost stát se úspěšnými v této soutěži i v roce 2010, kdy rovněž odehráli čtvrtfinále s bavorským celkem. Tenkrát se ale okolnosti spikly proti výběru Sira Alexe Fergusona, když se v prvním zápase zranil Wayne Rooney a v odvetě se pak nechal hloupě vyloučit brazilský bek Rafael. K postupu pak nestačil ani životní výkon Portugalce Naniho.

 

Vzpomínat na to je hodně znepokojující. Tenkrát jsme v odvetě dostali dva zbytečné góly. I přesto, že jsme ve druhém zápase dominovali, museli jsme se se soutěží rozloučit. Okolnosti stály proti nám a bohužel překonaly i náš skvělý výkon z první půle. Tenkrát jsme si nechali ujít příležitost skrz prsty, jelikož jsme oba zápasy hráli velmi dobře,“ vzpomíná Darren na nepříjemnou skutečnost.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!