28/07/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o víkendu na hostování?

Wilfried Zaha – Cardiff City – Crystal Palace 0:3
Záložník Wilfried Zaha nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ale zápas se mu, stejně jako celému týmu, moc nepovedl. Zaha byl v 62. minutě vystřídán a za tu dobu si připsal jeden nebezpečný průnik.

Sam Johnstone, Tyler Blackett, Tom Thorpe, Federico Macheda – Doncaster – Birmingham City 1:3
Brankář Sam Johnstone odchytal za Doncaster celé utkání a ačkoliv třikrát inkasoval, v zápase předvedl několik skvělých zákroků. Obránce hostí Tyler Blackett do utkání nezasáhl. Další obránce Tom Thorpe odehrál celé utkání a vedl si dobře. Dokonce mohl vstřelit i branku, ale jeho hlavička mířila nad břevno domácí branky. Celé utkání odehrál i italský útočník Federico Macheda, který předvedl pravděpodobně zatím nejlepší výkon v dresu Blues. Macheda v utkání vstřelil dvě branky a zásadní měrou se tak podílel na výhře 3:1.

Michael Keane – Blackburn – Ipswich 2:0
Obránce Michael Keane odehrál celé utkání, ve kterém předvedl dobrý výkon a řadu skvělých obranných zákroků. Keane dokonce mohl vstřelit i branku, nicméně nebyl úspěšný.

Jesse Lingard – Barnsley – Brighton & Hove Albion 0:0
Záložník Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě hostujícího celku a na hřišti vydržel až do 78. minuty. V utkání se Lingard dostal do řady dobrých střeleckých příležitostí, nicméně branku se mu vstřelit nepodařilo. Té byl blízko těsně před svým odchodem ze hřiště, když trefil tyč branky Barnsley.

Davide Petrucci – Charlton – Reading 0:1
Italský záložník začal utkání na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až v 66. minutě. Petrucci se snažil, v utkání si připsal jednu střelu, ale porážce 0:1 nezabránil.

Will Keane – Bournemouth – QPR 2:1
Útočník Will Keane do utkání proti Bournemouthu nenastoupil.

Nick Powell – Wigan – Leeds 1:0
Záložník Nick Powell nastoupil v utkání proti Leedsu v základní sestavě a na hřišti vydržel až do 55. minuty, kdy byl vystřídán. Powell v utkání předvedl na kraji zálohy dobrý výkon a byl také blízko vstřelení branky na 2:0.

Tom Lawrence – Blackpool – Yeovil Town 1:2
Útočník Tom Lawrence odehrál v hostujícím týmu celé utkání a dočkal se první vstřelení branky v tomto týmu. Lawrence v 74. minutě zvyšoval vedení svého týmu na 2:0. Jeho tým nakonec porazil Blackpool 2:1.

Sam Byrne – Carlisle – Swindon 1:0
Útočník Sam Byrne do utkání proti Swindonu Town nezasáhl.

Jack Barmby – Portsmouth – Hartlepool 1:0
Záložník Jack Barmby nastoupil v základní sestavě Hartlepoolu a na hřišti strávil celkem 65 minut. Poté byl vystřídán. Barmby se v utkání dostal k jedné nebezpečné střele, která však skončila mimo tři tyče domácí branky.

Liam Grimshaw – Morecambe – Mansfield 0:1
Obránce Liam Grimshaw do utkání proti Mansfieldu nezasáhl.

Jonny Sutherland – Stafford – Kings Lynn 0:1
Brankář Jonny Sutherland do utkání proti Kings Lynn nenastoupil.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Cambuur 1:1
Obránce Marnick Vermijl odehrál v domácím dresu celé utkání a předvedl velmi dobrý výkon. Vermijl v celé sezoně podává velmi dobré výkony a v poslední době se začalo spekulovat o tom, že by v létě mohl přestoupit do Ajaxu Amsterdam.

Bebe – Paços de Ferreira – Sporting Lisabon 1:3
Záložník Bebe odehrál proti Sportingu Lisabon celé utkání a podal velmi dobrý výkon, který v 54. minutě okořenil vstřelenou brankou. Bebe se v utkání dostal ještě do jedné velmi slibné šance, jeho střelecký pokus však skvěle vyrazil hostující brankář.

Anderson – Fiorentina – Udinese 2:1
Záložník Anderson do utkání proti Udinese nezasáhl.

Angelo Henriquez – Real Zaragoza – Eibar 1:0
Útočník Angelo Henriquez do utkání proti Eibaru kvůli zranění nezasáhl.

Zdroj: mufclatest.com