12/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Chicharito se odvděčil za důveru

Chicharito, který si ve včerejším zápase s Newcastlem připsal gól a asistenci, dal pořádný námět k přemýšlení Davidu Moyesovi. Ten tak bude mít se skládáním základní sestavy pro středeční zápas s Bayernem Mnichov o problém navíc. 

Chicharito

 

U všech Javierových gólů byl i jeho další málo vytěžovaný parťák Shinji Kagawa. Ten ho nejdříve v první půli vysunul do obrovské šance, Chicharito však nastřelil pouze pravou tyč Elliotovy brány. V 50. minutě se pak Kagawa dostal k odraženému míči, který ihned poslal hlavičkou na Javiera. Ten našel v pokutovém území Juana Matu, jenž chladnokrevně položil na zem kapitána Magpies Fabricia Colocciniho i brankáře Elliota a míč pak pohodlně poslal do odkryté brány. No a v 64. minutě svůj povedený výkon Mexičan podtrhl gólem, u kterého mu asistoval právě Kagawa.

 

V sobotním zápase s Magpies však Chicharito nebyl jedinou změnou v základní sestavě. Při vyhlídce nadcházejího zápasu s bavorským velkoklubem odpočíval například David de Gea, kterého poprvé v sezóně nahradil zkušený Lindegaard, v základu se objevil i Chris Smalling, na pravém kraji obrany nastoupil Antonio Valencia, ale do hry se podíval i navrátilec do sestavy Nani, který už doléčil svůj stehenní sval a mohl tak odehrát slušných 20 minut.

 

Je opravdu těžké hledat motivaci, když moc nehrajete,“ přiznal Chicha pro MUTV. „Předvést takový týmový výkon bylo opravdu skvělé, protože můžete vidět, že hráči jako já, Shinji, Juan, Antonio na pravém beku nebo Adnan se konečně dostávají do formy. Předvedli jsme dobrý výkon a uhráli skvělý výsledek,“ pokračoval Mexičan.

 

Všichni jsme připraveni a chceme trenérovi ztížit rozhodování. Všichni chceme hrát proti Bayernu a dnes jsme to dokázali,“ řekl po zápase Hernández.

 

Chicharito také pochválil Juana Matu za jeho výkon v St. James‘ Parku. „Je to neuvěřitelné. Můžete vidět, jak důležitým hráčem bude pro klub v budoucnu. Pouze potřeboval být nasazen tak, aby zapadl do našeho herního systému, do systému, který chce vidět náš manažer.“

 

V posledních zápasech hrál dobře, ale až gól proti Aston Ville mu dodal potřebnou sebedůvěru a nyní můžeme vidět, čeho je schopen. Jeho asistence, přímé kopy, jeho zakončení, to vše je nesmírně důležité. Je velice chytrým hráčem,“ zakončil Chicharito.

 

 

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!