02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea je rád za odvrácení kritiky

David de Gea je rád, že on a jeho spoluhráči po zápase s Bayernem Mnichov ukázali kritikům, že se mýlili.

 

Dle sázkových kanceláří a samotných sázkařů se před zápasem zdálo, že tým Rudých ďáblů dostane od svého protějšku z Bavorska výprask, nicméně nejenže se nic takového nestalo, ale naopak stále mají hráči Manchesteru United reálnou šanci na postup.

 

Díky skvělému výkonu vyvrátili hráči United všechny předzápasové prognózy v čele s kurzy, které sahaly na výhru Manchesteru k hranici 7:1 a do Bavorska pojedou příští středu s velkou šancí na postup do semifinále. K šancím, které veřejnost dávala Manchesteru United před zápasem, se v pozápasovém rozhovoru vyjádřil David de Gea.

 

Pro nás to znamená ohromné zadostiučinění. Podali jsme skvělý výkon. Dali jsme do toho všechnu energii a zápas jsme soupeři znepříjemnili. Dokonce jsme sahali po vítězství. Skvělé jsme bránili, velmi dobře vykrývali jednotlivé prostory a nebezpečně útočili z protiútoků. Několik pěkných šancí jsme si vyprodukovali a podali skvělý výkon.“

 

Manchester United je velký klub. A jako velký klub umíme ve velkých zápasech ukázat svou sílu. Jsem za nás strašně rád. A hlavně za to, že jsme všem, kteří nám nevěřili, ukázali, že to Bayernu ani trochu neusnadníme. Stále máme šanci postupu, takže budeme bojovat až do samého konce,“ svěřil se de Gea.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!