Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Wilfried Zaha – WBA – Cardiff City 3:3
Záložník Wilfried Zaha začal utkání proti West Bromwichi Albion na lavičce náhradníků, ale na hřiště se dostal už v 36. minutě utkání, když nahradil bývalého hráče United Fábia. Zaha předvedl slušný výkon a byl pro právě on, kdo v nastaveném čase přihrával na vyrovnávací branku Matsu Mollerovi Daehlimu.

Tyler Blackett, Federico Macheda, Tom Thorpe – Birmingham City – Bournemouth 2:4
Obránce Tyler Blackett odehrál celé utkání a vedl si docela slušně. Útočník Federico Macheda začal utkání na lavičce náhradníků, ale na hřiště se dostal už ve 34. minutě, když nahradil Andrewa Shinnieho. To už domácí prohrávali 0:3. Na začátku druhého poločasu hosté přidali čtvrtou branku, ale pak přišly na řadu střelecké momenty Federica Machedy. V 57. minutě Macheda levačkou snížil na 1:4 a v 73. minutě upravil na konečných 2:4. Obránce Tom Thorpe do utkání nezasáhl.

Michael Keane – Millwall – Blackburn Rovers 2:2
Obránce Michael Keane odehrál v hostujícím týmu celé utkání a v 65. minutě se mu hlavičkou podařilo vyrovnat na 1:1 jenom osm minut poté, co byl vyloučen hostující Grant Hanley. Těsně před koncem utkání ale Keane fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil domácí Jackson. Blackburnu se ale v nastaveném čase ještě podařilo vyrovnat, když se střelecky prosadil bývalý hráč Manchesteru United Joshua King.

Jesse Lingard – Brighton & Hove Albion – Middlesbrough 0:2
Záložník Jesse Lingard odehrál v domácím dresu celé utkání během kterého si připsal jednu nebezpečnou střelu na branku, kterou však hostující brankář vyrazil. Brighton nakonec prohrál s Middlesbrough 0:2.

Davide Petrucci – Derby – Charlton 3:0
Italský záložník Davide Petrucci se na hřiště dostal až v 82. minutě, když vystřídal Johnieho Jacksona. Petrucci během svého působení na hřišti stihl jednu střelu, která však šla mimo tři tyče.

Sam Johnstone – Leeds – Doncaster 1:2
Brankář Sam Johnstone odchytal za Doncaster celé utkání a překonat jej dokázal pouze Ross McCormack v 62. minutě utkání. V 74. minutě si Johnstone ještě vysloužil žlutou kartu za nesportovní chování.

Will Keane – QPR – Blackpool 1:1
Útočník Will Keane odehrál za domácí tým celé utkání, ale střelecky se nedokázal prosadit.

Nick Powell – Bolton – Wigan Athletics – 1:1
Záložník Nick Powell opět začal utkání proti Boltonu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 70. minutě, když vystřídal McArthura. Powellovi se dvě minuty před koncem podařilo vstřelit vyrovnávající branku. Pro Powella to byla už dvanáctá branka v této sezoně.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Barnsley 1:4
Útočník Tom Lawrence odehrál v utkání proti Barnsley 84 minut, poté byl vystřídán. Během této doby si na své konto připsal pouze jednu střelu, která však nebyla příliš přesná. Lawrence stále čeká na svojí první branku v dresu Yeovil Town.

Sam Byrne – Tranmere – Carlisle 0:0
Útočník Sam Byrne začal utkání na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 65. minutě. Ale on ani nedokázal změnit bezbrankový stav, který vydržel až do konce utkání.

Jack Barmby – Hartlepool – Cheltenham 0:1
Útočník Jack Barmby nastoupil v základní sestavě domácího týmu a v prvním poločase byl velmi aktivní. Jeho první střelu zneškodnil hostující brankář, tu druhou pak vyrazil na rohový kop. Před koncem prvního poločasu pak Barmby dostal žlutou kartu a jeho další střela byla opět zneškodněna. V 58. minutě pak byl Barmby vystřídán.

Liam Grimshaw – Bristol – Morecambe 1:0
Obránce Liam Grimshaw do utkání proti Bristolu Rovers nezasáhl.

Jonny Sutherland – Buxton – Stafford 2:2
Brankář Jonny Sutherland do utkání proti Buxtonu nezasáhl.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Heracles 1:2
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál za domácí tým celé utkání, ale prohře 1:2 zabránit nedokázal.

Bebe – Belenenses – Pacos de Ferreira 1:1
Záložník Bebe odehrál v hostujícím dresu celé utkání a v 53. minutě se blýskl nádherným gólem z přímého kopu. Před koncem utkání ještě hráč obdržel žlutou kartu.

Anderson – Sampdoria Janov – Fiorentina 0:0
Záložník Anderson do utkání proti Samprdorii nezasáhl.

Angelo Henriquez – Alaves – Real Zaragoza 2:2
Útočník Angelo Henriquez do utkání proti Alavesi kvůli zranění nezasáhl.

Zdroj: mufclatest.com