26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea: Jdeme na to

David De Gea je možná poslední obrannou linií Manchesteru United, ale bude podporovat své spoluhráče, aby vykročili do večerního čtvrtfinále Ligy mistrů pravou nohou proti Bayernu Mnichov.

První pozitivní předzápasové informace naznačují, že the Reds nebudou jen sedět a vzdávat se loňským šampiónům soutěže a letošním největším favoritům. Hráči Davida Moyese mají v posledních týdnech a měsících smíšenou formu, ale v exkluzivním rozhovoru pro United Review řekl De Gea, že ďáblové musí jít do zápasu v pozitivním rozpoložení.

 

„Bylo to pro nás docela těžké období, a po porážkách s Liverpoolem a City jsme na tom nebyli dobře. Ale my jsme United a musíme se sami zvednout a bojovat, protože dnes nás čeká důležitý zápas. Je to ‚knockout‘ soutěž a může stát se cokoliv, takže musíme jít všichni na to.“

 

De Gea hrál klíčovou roli v comebacku United proti Olympiakosu, který Manchester vyhrál 3:0, celkově tedy 3:2, ale čtvrtfinálový střet s Bayernem je úplně něco jiného. Nicméně legenda Reds Paddy Crerand věří, že na úřadující mistry Evropy je vyvíjen velký tlak.

 

„United nemají co ztratit, protože každý čeká, že Bayern nevyhraje jen tento dvojzápas, ale celou soutěž,“ říká ve svém sloupci United Review. „Ale proč bychom se nemohli dočkat překvapení? Ve fotbale je možné všechno… třeba jako v roce 99, té neuvěřitelné noci v Barceloně. Tento los postavil před United velmi složitý úkol, ale Bayern ví, že to bude bitva jak dnes, tak za týden v Mnichově.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!