Rafael na zápas s Bayernom stále nezabudol

Brazílsky pravý obranca červených diablov Rafael podľa vlastných slov stále nezabudol na posledný vzájomný zápas Manchesteru United s nemeckým Bayernom Mníchov.

Tento spomínaný domáci zápas na Old Trafford začal Manchester United naozaj veľkolepo a výborne, keď po prvom polčase vyhrával bez väčších problémov s prehľadom 3:1. Všetko sa zmenilo až v momente, kedy hlavný rozhodca vylúčil spomínaného Rafaela, ktorého neustále na svojej strane skúšal a nepriamo provokoval francúzsky hviezdny záložník Franck Ribéry. Toto vylúčenie stálo červených diablov tento dovtedy výborne rozohratý zápas a túto skutočnosť si s odstupom času plne uvedomuje aj samotný hráč.

,,Stále to mám v mojej hlave a nikdy na to len tak nezabudnem. V prvom polčase som hral dobrý zápas, ale potom som sa nechal vylúčiť. Ponaučil som sa z toho, ale Manchester United to stálo zápas, pretože Bayernu moje vylúčenie pomohlo, keďže mohli potom hrať len proti desiatim hráčom.“ smutne poznamenal Rafael.

,,Teraz tu pred nami stojí iný a oveľa lepší Bayern ako vtedy a momentálne majú niekoľko výnimočných hráčov ako napríklad brankára Manuela Neuera. Nemôžeme zabúdať na to, že vo futbale je každý jeden tím poraziteľný a keď tu hovoríme o Manchesteru United, tak tu hovoríme o najväčšom klube sveta s fantastickou históriou. A hlavne po roku 1999 je možné skutočne všetko.“ dodal brazílsky pravý bek.

zdroj: skysports.com

Young: Nevím, proč Martial není v reprezentaci