Tři hráči United odcházejí na hostování

3

Tři hráči Manchesteru United, Davide Petrucci, Liam Grimshaw a Tom Thorpe, odcházejí na hostování.

 

22letý italský záložník Davide Petrucci odchází do konce sezony na hostování do anglického Charltonu. Petrucci v této sezoně hostoval v belgickém Royal Antverpy, poté se však vrátil do Manchesteru United, kde nastupoval v týmu U21. V minulosti hráč hostoval také v Peterborough United, ale nyní se bude snažit pomoci Charltonu vyhnout se sestupu do nižší soutěže.

 

 

21letý obránce Tom Thorpe se vrací na hostování do Birminghamu City. Kapitán Manchesteru United U18, který v roce 2011 vyhrál FA Youth Cup, už v týmu Blues v této sezoně hostoval, nicméně během svého debutu proti Derby County se zranil už po 14 minutách hry a následnou rekonvalescenci absolvoval v Manchesteru United. V Birminghamu bude hostovat do konce sezony a v týmu se potká s dalšími hráči Manchesteru United – útočníkem Federicem Machedou a obráncem Tylerem Blackettem.

 

 

19letý obránce Liam Grimshaw, který může nastoupit také v záloze, odchází na hostování do Morecambe. Grimshaw byl kapitánem týmu Manchesteru United U19, který nastupoval v UEFA Youth League, a byl také kapitánem týmu Manchesteru United U18. V této sezoně dvakrát nastoupil jako střídající hráč za tým Manchesteru United U21.

 

 

19letý útočník Jack Barmby prodloužil své hostování v Hartlepool United až do konce probíhající sezony.

 

 

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSir Alex je názoru, že „dobrých pár“ hráčov musí klub opustiť
Ďalší článokInterview: Valenciova cesta do United
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!