01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Tři hráči United odcházejí na hostování

Tři hráči Manchesteru United, Davide Petrucci, Liam Grimshaw a Tom Thorpe, odcházejí na hostování.

 

22letý italský záložník Davide Petrucci odchází do konce sezony na hostování do anglického Charltonu. Petrucci v této sezoně hostoval v belgickém Royal Antverpy, poté se však vrátil do Manchesteru United, kde nastupoval v týmu U21. V minulosti hráč hostoval také v Peterborough United, ale nyní se bude snažit pomoci Charltonu vyhnout se sestupu do nižší soutěže.

 

 

21letý obránce Tom Thorpe se vrací na hostování do Birminghamu City. Kapitán Manchesteru United U18, který v roce 2011 vyhrál FA Youth Cup, už v týmu Blues v této sezoně hostoval, nicméně během svého debutu proti Derby County se zranil už po 14 minutách hry a následnou rekonvalescenci absolvoval v Manchesteru United. V Birminghamu bude hostovat do konce sezony a v týmu se potká s dalšími hráči Manchesteru United – útočníkem Federicem Machedou a obráncem Tylerem Blackettem.

 

 

19letý obránce Liam Grimshaw, který může nastoupit také v záloze, odchází na hostování do Morecambe. Grimshaw byl kapitánem týmu Manchesteru United U19, který nastupoval v UEFA Youth League, a byl také kapitánem týmu Manchesteru United U18. V této sezoně dvakrát nastoupil jako střídající hráč za tým Manchesteru United U21.

 

 

19letý útočník Jack Barmby prodloužil své hostování v Hartlepool United až do konce probíhající sezony.

 

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!