Jak si vedli hráči United na hostování?

10

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Wilfried Zaha – Cardiff City – Liverpool 3:6
Anglický záložník Wilfried Zaha se na hřiště dostal v 65. minutě, když vystřídal Kim Bo-Kyunga. To už Cardiff prohrával 2:4. Ačkoliv se Zaha snažil svými průniky dělat hostující obraně problémy, do žádné větší šance se nedostal.

Federico Macheda, Tyler Blackett – Birmingham City – Reading 1:2
Útočník Federico Macheda odehrál v domácím dresu celé utkání a několika střely zaměstnal brankáře hostů. Ten jej však pokaždé vychytal. Obránce Tyler Blackett začal utkání na lavičce náhradníků, ale po zranění Emyra Huwse se na hřiště dostal už v 25. minutě utkání. Blackett nepodal špatný výkon a snažil se jak bránit, tak útočit. Porážce svého týmu však ale zabránit nedokázal.

Michael Keane – Blackburn Rovers – Leicester City 1:1
Obránce Michael Keane odehrál celé utkání ve středu obrany Blackburnu. Keane odehrál slušné utkání a předvedl několik skvělých obranných zákroků. Mládežnický anglický reprezentant tak opět ukázal, že by mohl dostat šanci v prvním týmu Manchesteru United.

Jesse Lingard – Brighton & Hove Albion – Ipswich Town 0:2
Záložník Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě domácího týmu a na hřišti vydržel až do 78. minuty, kdy byl vystřídán. Lingard se v utkání prezentoval dvěma střelami, které však za zády brankáře Ipsiwche Town neskončily.

Sam Johnstone – Doncaster – Sheffield Wednesday 1:0
Brankář Sam Johnstone odchytal celé utkání a proti Sheffield Wednesday si připsal už třetí čisté konto z posledních čtyřech utkání. Johnstone v zápase předvedl několik skvělých zákroků, včetně toho, proti střele z přímého kopu, která mířila do horního rohu jeho branky.

Will Keane – Middlesbrough – QPR 1:3
Útočník Will Keane nastoupil v základní sestavě QPR, nicméně v 64. minutě jej vystřídal Bobby Zamora. Keane se za hodinu hry dostal do pár slibných šancí, ale ani jednu nedokázal využít. Byl to právě střídající Bobby Zamora, který rozhodl v nastaveném čase o vítězství svého týmu.

Nick Powell – Wigan – Watford 2:1
Záložník Nick Powell se stále rozehrává po dlouhém zranění a v utkání proti Watfordu se na hřiště dostal až v 69. minutě. To už domácí tým vedl 2:1 a na tomto výsledku se už nic nezměnilo.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Bolton 2:2
Ofenzivní hráč Tom Lawrence odehrál jedno z nejlepších utkání v dresu Yeovil Town. Ačkoliv ani jednu šanci nedokázal přetavit ve vstřelenou branku, na druhé brance svého týmu, kterou vstřelil Dawson, se podílel asistencí.

Sam Byrne – Notts County – Carlisle United 4:1
Útočník Sam Byrne odehrál celé utkání, ale vysoké porážce svého týmu nezabránil. V zápase se nedostal do žádné výraznější šance.

Jack Barmby – Oxford United – Hartlepool 1:0
Záložník Jack Barmby nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a na hřišti vydržel až do 84. minuty, kdy jej vystřídal Franks. I přes porážku Barmby odehrál dobré utkání a dostal se do několika dobrých střeleckých příležitostí. Barmby však vždy ztroskotal na výborném brankáři Oxfordu.

Jonny Sutherland – Stafford Rangers – Worksop 0:2
Mladý brankář Jonny Sutherland si odbyl premiéru v dresu Staffordu hrajícím Northern Premier League. Jeho tým však nestačil na Worksop Town, kterému podlehl 0:2.

Marnick Vermijl – Heerenveen – NEC Nijmegen 2:2
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál celé utkání proti Heerenveenu. Vermijl odehrál na pravém kraji obrany slušné utkání, nicméně po vyloučení van Eijdena se přesunul do středu obrany. Minulý týden se objevily spekulace o možném odchodu Marnicka Vermijla z Old Trafford, pokud David Moyes i nadále zůstane manažerem Manchesteru United. „V Manchesteru United jsou spokojeni s jeho vývojem. Nicméně další hostování v příští sezoně by nebylo ideální. Buď dostane šanci v prvním týmu nebo odejde na trvalý přestup. V Manchesteru United má smlouvu do léta roku 2015. Pokud David Moyes zůstane manažerem United, nevypadá to pro Marnicka dobře, protože jej bez větších problémů nechal odejít do Nijmegenu. Pokud by Moyes odešel, měl by pravděpodobně větší šanci dostat se do prvního týmu“, řekl hráčův agent Tony Dullers.

Anderson – Neapol – Fiorentina 0:1
Brazilský záložník Anderson do utkání proti Neapoli nezasáhl.

Bebe – Pacos de Ferreira – Arouca 3:1
Bebe odehrál v dresu Pacos de Ferreira fantastické utkání proti Arouca. Na výhře 3:1 se Bebe podílel dvěma vstřelenými brankami. Tu první vstřelil hlavou po rohovém kopu, zatímco druhou přidal po úžasném zpracování patičkou a pěkné střele. Bebe mohl dokonce vstřelit hattrick, ale jeho střelu ze závěru utkání brilantně zastavil brankář hostů.

Angelo Henriquez – Real Zaragora – La Coruňa 0:1
Útočník Angelo Henriquez do utkání proti La Coruňe kvůli zranění nenastoupil.

Zdroj: mufclatest.com, abola.pt