Ďáblové jsou před derby plní sebevědomí

Michael Carrick tvrdí, že on a jeho spoluhráči půjdou do zápasu s Manchesterem City s jediným cílem, a to zvítězit.

Přestože ‚hluční sousedé‘ disponují na United dvanáctibodovým náskokem, přičemž si v posledním zápase hladce poradili s Fulhamem, když jej dokázali porazit 5:0, vstoupí svěřenci Davida Moyese do městského derby plní optimismu. Alespoň tak to vidí záložník Michael Carrick.

Souboj s Liverpoolem nemůžeme do naší formy v posledních zápasech vůbec zařazovat,“ vyjádřil se Carrick. „Upřímně si myslím, že naše výkony jsou v poslední době takové, jakými se chceme prezentovat a jaké nás dostanou nahoru.“

V sobotu jsme odehráli skvělý zápas. Předvedli jsme pěkný fotbal a vytvořili si několik šancí. Vlastně bych řekl, že poločasové skóre 2:0 vůbec neodpovídalo průběhu první půle.“

Pakliže se nám podaří City porazit, pomůže nám to v dalších zápasech, nicméně prohrané zápasy v posledních několika měsících nám už to bohužel nevrátí. Přesto však doufáme, že se nám podaří zahrát na hranici našich možností. Na derby se strašně těšíme. Víme, že to bude velmi těžký zápas, ale to bude pro obě strany.“

Sharpe: Mourinho bude do Vianoc bez práce!