04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

United popírají tvrzení o konfliktu mezi Moyesem a Giggsem

Čtyřicetiletý Giggs, nejúspěšnější hráč United, byl vynechán ze sestavy pro nedělní zápas, který skončil porážkou 0:3 ve prospěch Liverpoolu. V pondělí se začaly objevovat zvěsti o jeho střetu s Moyesem po zápase. Nicméně klub rychle zamítl jakýkoli problém mezi Moyesem a velšským veteránem.

 

The Sun cituje mluvčího klubu: „Historka o problémech mezi Ryanem a manažerem je naprostá lež.“

 

Giggs, který má ještě kontrakt jako hráč, se v létě připojil k trenérskému týmu Moyese, který už vyhlíží velmi důležitý středeční souboj na Old Trafford, kde United přivítají řecký Olympiakos, jenž vyhrál v prvním zápase 2:0.

 

Dnešní noviny jsou plné spekulací o Moyesovi chodícím po tenkém ledě, jelikož údajně dostal tři zápasy na to, aby si udržel svoji práci. Tvrdí také, že představenstvo je frustrováno čím dál víc tím, co United předvádí, a žádají velké zlepšení, jež by mělo začít proti Olympiakosu.

 

The Daily Telegraph říká, že Moyesova budoucnost leží v rukou příznivců klubu, kteří se snaží být trpěliví, jak žádal Sir Alex Ferguson při svém odchodu v minulém roce. Moyes vyzval fanoušky, aby se za tým ve středu postavili a řekl pro oficiální klubové stránky: „Hráči jsou schopní to otočit. Zoufale se snažíme dát věci do pořádku a ujistit se, že budeme hrát lépe, aby měli fanoušci důvod k povzbuzování.“

 

„Proti Liverpoolu byli skvělí a my jim na hřišti nic neukázali. Když jsme byli v Řecku, fanoušci Olympiakosu splnili svou roli dobře, tak doufáme, že nás naši fanoušci budou hnát dopředu. Musíme jít Olympiakosu po krku, abychom vyhráli. Nebudeme zbrklí, ale budeme chtít vyrovnat skóre tak rychle, jak to jen půjde. Nechceme být lehkomyslní, to bychom si mohli ukousnout větší sousto, než bychom chtěli, ale budeme aktivní. Musíme být, pokud se chceme udržet v Lize mistrů.“

 

zdroj: skysports.com, manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!