Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v úterních a středečních zápasech?

Jesse Lingard, Will Keane – Brighton & Hove Albion – QPR 2:0
Záložník Jesse Lingard odehrál v domácím dresu celé utkání a do statistik utkání se zapsal žlutou kartou, kterou obdržel za faul na Armanda Traore. V 11. minutě si Jesse připsal jednu nebezpečnou střelu, která se však nevešla mezi tři tyče. Za QPR odehrál celé utkání útočník Will Keane. V utkání dvakrát nebezpečně vystřelil, první střela šla vedle, druhou zneškodnil bývalý brankář Manchesteru United Tomasz Kuszczak.

Sam Johnstone – Doncaster – Watford 2:1
Brankář Sam Johnstone odchytal za Doncaster celé utkání a svým výkonem pomohl týmu k zisku tří bodů. V utkání nestačil pouze na střelu hostujícícho Billyho Sharpa z 90. minuty utkání.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Ipswich Town 0:1
Útočník Tom Lawrence odehrál celé utkání, nicméně na svou první branku v dresu Yeovil Town stále čeká.

Jack Barmby – Accrington – Hartlepool 0:0
Útočník Jack Barmby nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu. V 19. minutě hráč dostal žlutou kartu za faul na Lawrence Wilsona. V 27. minutě si pak připsal jedinou střelu v utkání, která však nebyla přesná. V 86. minutě jej vystřídal Antony Sweeney.

Tyler Blackett, Federico Macheda – Birmingham City – Burnley 3:3
Obránce Tyler Blackett odehrál na levém kraji obrany celé utkání a podal dobrý výkon. Při vyrovnávající brance Federica Machedy si dokonce připsal asistenci. Italský útočník Federico Macheda začal utkání proti Burnley na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až v 60. minutě za stavu 0:1. Macheda se všal stal hráčem utkání, když během půl hodiny vstřelil dvě branky. Tu vyrovnávající vstřelil bývalý hráč Lazia Řím v 94. minutě utkání.

Michael Keane – Blackburn – Bournemouth 0:1
Anglický obránce Michael Keane nastoupil ke svému druhému utkání v dresu Blackburnu a odehrál opět celé utkání. I v tomto utkání se však jeho novému týmu příliš nevedlo a připsal si další ligovou porážku. Jedinou branku utkání vstřelil v 67. minutě Grabban. Keane mohl vyrovnat v závěru utkání, ale jeho hlavička brankou neskončila.

Nick Powell – Wigan – Sheffield Wednesday 1:0
Záložník Nick Powell po dlouhém zranění začal utkání na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 54. minutě, když nahradil Jamese McArthura. Powell během utkání jednou nebezpečně vystřelil a to v 84. minutě. Tato střela však šla těsně nad břevnem hostující branky. Rozhodující moment utkání přišel v 88. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován James Perch a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Jordi Gomez.

Sam Byrne – Sheffield United – Carlisle 1:0
Útočník Sam Byrne odehrál celé utkání, ale jeho Carlisle prohrálo 1:0. Byrne na sebe v utkání upozornil jednou střelou, která nebyla příliš přesná.

Zdroj: mufclatest.com

UEFA YL: Young Boys – United 1:2

Review&Hodnotenie: YB Bern – Manchester United 0:3