24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Moyes je nadšen z nového lékařského zařízení

David Moyes tvrdí, že Manchester United má nyní v tréninkovém centru Aon nejlepší lékařské zařízení na světě.

 

Oficiální partner pro lékařská zařízení Toshiba nainstaloval v tréninkovém komplexu speciální skener, jež má hráčům zkrátit čas při jejich rehabilitaci se svalovými zraněními. Tento přístroj se tak stal vůbec prvním svého druhu ve Velké Británii.

 

 

Toto zařízení tak velmi pomůže klubovému lékaři Stevu McNallymu s diagnózou zranění a urychlením stanovení rehabilitačního procesu pro konkrétního hráče, jež bude mít za následek delší životnost hráče na té nejvyšší úrovni. Speciálně fotbalisté v Manchesteru United často trpí svalovými zraněními, přičemž se v poslední době mezi takovéto hráče zařadili i opory jako Robin van Persie, Chicharito, Kagawa, Nani, Jonny Evans, či Rafael.

 

K instalaci tohoto zařízení se pochopitelně vyjádřil také manažer Moyes: „Je to úžasné zařízení a jsme hrdí na to, že zrovna naší hráči jej budou moct užívat. Zároveň jsme velmi rádi za spolupráci s Toshibou, která nám pomůže přilákat do klubu nové tváře. Tím, že jsme představili toto zařízení, jsme jen dokázali, že tréninkový komplex Aon je nyní na samotné špici všech světových tréninkových center.“

 

Nové zařízení umožní klubu provádět veškerá vyšetření a následné léčby přímo na místě, včetně lékařských prohlídek nových potenciálních posil.

 

Budeme schopni v rychlosti určit veškeré postupy při léčbě hráčů. To nám umožní jejich rychlejší rehabilitaci, ale především také kvalitnější prevenci před zraněními. V nejbližších letech se nám to určitě vyplatí.“

 

K této novince se vyjádřil také trenér prvního týmu Phil Neville, jež je zařízením, coby hráč ze staré školy, který trénoval ještě ve starém komplexu The Cliff, ohromen.

 

S The Cliff tohle nejde ani porovnat. Máme tu skvělé zázemí, které se neustále inovuje. Samotná hřiště jsou čím dál lepší, vědecká oddělení se také zlepšují a nyní tu máme dokonce i toto zařízení. I tímto se snažíme přilákat nové hráče, protože budou vědět, pokud se k nám přidají, že u nás se jim dostane té nejlepší péče. O tom je Manchester United,“ řekl Neville.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!