U21: Wolves – United 0:3

3

Manchester United U21 v 15. kole Barclays U21 Premier League porazil stejně starý výběr Wolves 3:0.

Ústřední postavou prvního poločasu byl záložník Andreas Pereira, který už ve 12. minutě utkání mohl dostat svůj tým do vedení. Po skvěle odvedené práci Bena Pearsona však belgický mladík netrefil branku. Do dalších střeleckých příležitostí se dostal opět aktivně hrající Pereira.

Nejprve jeho střelu vyrazil domácí brankář Jonathan Flatt na rohový kop a následně talentovaný mladík pálil těsně vedle levé tyče. Další zákrok si domácí brankář připsal po hlavičce Jamese Wilsona, který si naběhl na centr Saidy Janka.

Za domácí si největší šanci prvního poločasu připsal Bradley Reid, s jehož střeleckým pokusem si však brankář Amos poradil, zatímco střela zkušeného Jamieho O’Hary mířila z přímého kopu nad.

Manchester United byl i v druhém poločase aktivní a v 50. minutě se dočkal vedoucí branky. Joe Rothwell pěknou přihrávkou uvolnil Jamese Wilsona, který překonal brankáře Flatta přízemní střelou – 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale neuspěl Anthony Forde, Robiie Parry a ani O’Hara. Za hosty mohl vedení navýšit Rothwell a po něm i obránce Guillermo Varela, ale ani jeden z nich nebyl úspěšný.

V 79. minutě vybojoval Varela míč pro Pearsona, jehož střesný pas v pokutovém území našel Jamese Wilsona a ten vstřelil svojí druhou branku v utkání – 0:2. V 84. minutě James Wilson zkompletoval svůj hattrick. Na křídle odvedl skvělou práci Saidy Janko a anglický útočník v pokutovém území opět ukázal svůj zabijácký instinkt – 0:3.

V závěru utkání se ještě dostal na hřiště Tosin Kehinde, pro kterého to bylo první utkání za tým U21, stejně tak jako pro Paddyho McNaira a Louise Rowleyho. Manchester United U21 porazil Wolves U21 po dobrém výkonu 3:0 a připsal si čtvrtou ligovou výhru v řadě.