Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Hráči, kteří nehráli:
Nick Powell (zranění, Wigan), Wilfried Zaha (lavička náhradníků, Cardiff), Angelo Henriquez (zranění, Real Zaragoza)

Federico Macheda, Tyler Blackett, Will Keane – Birmingham City – QPR 0:2
Italský útočník Federico Macheda začal utkání na lavičce náhradníků a do hry se dostal v 58. minutě, když vystřídal Nikolu Žigiče za stavu 0:1 pro QPR. Macheda se ale v utkání příliš neukázal a nedostal se do žádné výraznější akce. Obránce domácích Tyler Blackett se na hřiště dostal v 73. minutě za stavu 0:2 pro hosty. Útočník QPR Will Keane také začal utkání na lavičce náhradníků a na hřiště se podíval až v 84. minutě, když vystřídal Kevina Doyle. Keane za šest minut za hřišti stihl jednu nebezpečnou střelu, kterou domácí brankář vyrazil. QPR nakonec vyhrálo 2:0, když obě branky vstřelil bývalý hráč Manchesteru United Ravel Morrison.

Jesse Lingard – Brighton & Hove Albion – Reading 1:1
Jesse Lingard nastoupil v základní sestavě domácího týmu a předvedl solidní výkon. V 61. minutě utkání byl vystřídán. Brighton ale vedení 1:0 neudržel a nakonec remizoval 1:1.

Sam Johnstone – Doncaster – Huddersfield 2:0
Brankář Sam Johnstone nedávno prodloužil své hostování v Doncasteru a v utkání proti Hudderfieldu nastoupil v základní sestavě. Dobrým výkonem pomohl svému týmu k vítězství a také udržel čisté konto.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Sheffield Wednesday 2:0
Útočník Tom Lawrence odehrál v domácím dresu celých 90 minut utkání. Ačkoliv se střelecky neprosadil, jeho tým zvítězil 2:0.

Michael Keane – Blackburn – Burnley 1:2
Obránce Michael Keane v utkání proti Burnley debutoval v dresu Blackburnu. Keane hrál dobře, nicméně manažer Blackburnu Gary Bowyer nebyl spokojen s obdrženými brankami.

Sam Byrne – Port Vale – Carlisle 2:1
Útočník Sam Byrne se na hřiště v utkání proti Port Vale podíval až v 63. minutě, na konečném výsledku 2:1 už ale nic nezměnil.

Jack Barmby – Wycombe – Hartlepool 2:1
Útočník Jack Barmby nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a byl jediným hráčem Manchesteru United, kterému se o víkendu podařilo skórovat. V 42. minutě totiž Barmby dostal svůj tým do vedení, přesto však jeho tým nakonec prohrál 2:1. Barmby vydržel na hřišti až do 73. minuty, pak byl vystřídán.

Anderson – Juventus Turín – Fiorentina 1:0
Brazilský záložník Anderson nastoupil v základní sestavě týmu z Florencie, bohužel však nepodal moc dobrý výkon a už v 58. minutě jej vystřídal Matias Fernandez.

Marnick Vermijl – Roda – Nijmegen 3:1
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál celé utkání, ale porážce 3:1 svého týmu nezabránil.

Bebe – Pacos de Ferreira – Gil Vicente 0:2
Ofenzivní hráč Bebe odehrál celé utkání, které se však jeho týmu moc nepovedlo. Ani Bebe v utkán nepodal dobrý výkon a opět ukázal, že na první tým Manchesteru United nemá.

Zdroj: mufclatest.com

Predchádzajúci článokU21: Wolves – United 0:3