19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck bude klíčem k úspěchu, tvrdí Moyes

Podle manažera Davida Moyese bude útočník Danny Welbeck, stejně jako jeho dlouholetý kolega ze zálohy Tom Cleverley, hrát ve zbytku sezony velkou roli.

Dva odchovanci klubu z Old Trafford nyní doufají, že si svými výkony v klubovém dresu vyslouží reprezentační pozvánku na Mistrovství světa, jež se koná v Brazílii. Útočník Manchesteru United se pak tomuto turnaji přiblížil už včera, když dokázal v zápase proti WBA, do kterého naskočil z lavičky, rozvlnit síť. Stalo se tak po precizní přihrávce jiného reprezentačního útočníka Wayna Rooneyho.

 

Wayne mu opravdu skvěle přihrál a to i přesto, že trávník nebyl vůbec kvalitní,“ komentoval situaci Moyes. „Danny si perfektně naběhl z hloubi hřiště a ještě lépe zakončil. Jsem rád, že konečně vypadá fit a vrací se do své staré formy. Ještě ho budeme potřebovat.“

 

Záložník Tom Cleverley pak do vítězného zápasu nebyl nasazen vůbec, pro což měl manažer United jasný důvod.

 

Prostě jsem cítil, že ho dneska nebudeme nijak zvlášť potřebovat. Naopak jsem chtěl zapojit především Darrena Fletchera a Ryana Giggse. Čeká nás ještě mnoho těžkých zápasů, ve kterých bude Tom hrát svou roli,“ zakončil rozhovor Moyes.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!