22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck má plánu účastnit se MS v Brazílii

Danny Welbeck je odhodlán zúčastnit se Mistrovství světa, jež se uskuteční v Brazílii. Klíčem mu dle jeho slov budou především nadstandartní výkony v poslední části sezony.

 

Útočník Manchesteru United vystřídal v přátelském zápase s Dánskem, jež Anglie vyhrála v poměru 1:0, svého týmového kolegu Wayna Rooneyho a můžeme konstatovat, že zanechal velmi dobrý dojem. Přesněji řečeno, jediné, co jej dělilo od vstřelení branky, byl dánský brankář Kasper Schmeichel se svými neuvěřitelnými zákroky.

 

Welbeck chce na svého reprezentačního trenéra udělat určitě velmi dobrý dojem, zvláště pak po tom, co byl jedním z aktérů fiaska Rudých ďáblů na řecké půdě, kde United prohráli v poměru 2:0 s domácím Olympiakosem.

 

Pokaždé, když dostanu příležitost, vydám ze sebe to nejlepší,“ začal rozhovor Danny. „Věřím ve své schopnosti. Všichni taháme za jeden provaz, zároveň se však každý jeden z nás chce dostat na Mistrovství světa.“

 

Všichni jsme profesionálové a všichni víme, co to pro nás znamená. Každý pracuje velmi tvrdě a snažíme se být tak dobří, jak jen můžeme být. Za tento klub chci hrát, chci střílet branky a především chci, aby se mi konečně vyhýbala zranění.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!