20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Moyes podporuju kreativní talenty

David Moyes podpořil útočné talenty Juana Matu, Wayna Rooneyho a Robina van Persieho, aby pomohli Manchester United k návratu na vítěznou vlnu.

 

V sobotu se Rudí ďáblové utkají s West Brom. Hráči United se budou snažit odčinit prohru i velmi špatný výkon, který předvedli proti řeskému Olympiakosu. Manažer chce, aby se tým ve všech oblastech zlepšil a cítí, že se Juan Mata v klubu už usadil, což je dobrým znamením pro celý tým.

 

„Myslím si, že klíčem k úspěchu je zlepšit úplně všechno.říká Moyes  „Chci kreativitu a myslím si, že přivedením Juana Maty a jeho souhry s Rooneym a Robinem, kterou jsem v poslední době viděl toho můžeme dosáhnout.

 

„Chci se ujistit, že pokud naši kreativní hráči nedají gól nebo si nevytvoří šance, musíme mít zavřené dveře v obraně, protože nechceme výsledek otáčet.

 

„Musíme si vytvářet více šancí, než jsme si vytvářeli doposud. V některých zápasech jsme hráli celkem dobře, ale nedokázali jsme proměnit naše šance. Týmy proti nám hráli více defenzivně a na protiútoky a my jsme často dostali první gól, a poté jsme museli dotahovat výsledek.

 

„Většinou když jsme skórovali první, tak jsme získali pozitivní výsledek. Myslím si, že naše hra byla dobrá, ale nemyslím si, že jsme měli dostatečné výsledky a my potřebujeme výsledky, aby jsme se zlepšili. To je jisté.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!