Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Mediálne správy

Moyes je připraven na WBA

David Moyes se domnívá, že by reprezentační přestávka mohla pomoci hráčům Manchesteru United před sobotním zápasem s West Brom.

 

The Reds utrpěli prohru 2:0 v Lize Mistrů proti Olympiakosu předtím, než šli reprezentovat své země v přátelských zápasech před letošním mistrovství světa v Brazilii.

 

Většina hráčů se vrátila do tréninkového centra Aon ve čtvrtek a bude k dispozici proti  Baggies. Moyes byl dotázán, jestli tato přestávka jeho týmu spíše pomohla nebo uškodila.

 

„Od obojího trochu“  říká Moyes.   „Je dobře, že si někteří hráči zahráli zápas. Darren Fletcher hrál za Skotsko, Chicharito za Mexico a Shinji Kagawa ze Japonsko také hrál – tedy hráči, kteří nedostali tolik prostoru, kolik by chtěli.“ 

 

„Ale na druhou stranu překážkou byl také špatný výkon i výsledek proti Olympiakosu. Chtěli jsme je do hry nasadit dříve, ale náš rozpis zápasů nám to nedovolil, protože jsme neměli žádný další zápas.“

 

Manažer West Brom Pepe Mel nevyhrál žádný z posledních 6 zápasů a kvůli tomu je bývalý šéf Betisu pod velkým tlakem. Jeho úkolem je zachránit West Brom v nejvyšší soutěži.

Mohlo by vás zaujať

Giggs: Zlatan zrejme pozná United najlepšie

Sharky°°

Alexis o odchodu z Barcelony

youaremysolskjaer

Zlatan: Sir Alex brzdí progres klubu, hráči z Class of ’92 žijú naďalej zo svojho mena

Vik


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!