25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Macheda počítá s odchodem z Old Trafford

Federico Macheda podle svých slov v létě z Manchesteru United odejde, přesto však doufá, že v příští sezoně se naplno projeví kvality manažera United Davida Moyese.

 

 

Italský útočník Federico Macheda se poprvé vryl do paměti fanoušků Manchesteru United téměř před čtyřmi roky, když v prvních dvou zápasech za první tým United vstřelil dvě branky. Od té doby se mu ale nedaří prosadit do sestavy Manchesteru United.

 

Hráč je momentálně na hostování v anglickém Birminghamu, když v minulosti hostoval také v německém Stuttgartu, Sampdorii Janov, QPR nebo Doncasteru Rovers. 22letému hráč v létě na Old Trafford končí smlouva a dá se očekávat, že Macheda odejde jinam. Podle svých slov by rád zůstal v Anglii.

 

„Nemyslím si, že zůstanu v Manchesteru United. Ať se stane cokoliv, vzpomínky z mého působení v tomto klubu mi už nikdo nevezme“, řekl Macheda pro Daily Telegraph.

 

„V létě mi v United končí smlouva, ale zatím se o to nestarám. V květnu mi skončí hostování a uvidíme, co bude dál. Rád bych zůstal v Anglii, především pak v Premier League. Mám před sebou celou kariéru a v řadě věcí se musím ještě zlepšit. Věřím, že se mi podaří znovu nastartovat svou kariéru“.

 

Manchesteru United se v letošní sezoně pod novým manažerem Davidem Moyesem vůbec nedaří, ale Federico Macheda je přesvědčen o tom, že příští sezona bude mnohem lepší.

 

„Je to velmi složité a vůbec nevím proč. Jestli jsou potřeba noví hráči? Asi ano, ale v minulé sezoně vyhráli ligu se stejným týmem a navíc nyní mají i Juana Matu. Lidé říkají, že je potřeba přivést nové hráče, ale ten tým je v podstatě stejný jako loni, který vyhrál Premier League. Na první čtyřku už ztrácejí hodně bodů, ale pořád zde je šance. Boj o titul je pryč, ale budou i další sezony. Věřím, že v příští sezoně se naplno ukáží kvality manažera a s hráči, které bude mít k dispozici, bude hrát opět na špici.“

 

„S Davidem Moyesem jsem příliš do styku nepřišel, jelikož se věnuje prvnímu týmu. Nedostal jsem se do týmu, což mě samozřejmě mrzí, ale je logické, že nový manažer chce pracovat s novými hráči. Mluvil jsem s ním o tom, že bych chtěl jít do Birminghamu a on souhlasil. V létě jsem se nezúčastnil předsezonního turné a nevím proč. Ale byl jsem na to připraven, protože jsem věděl, že manažer bude chtít přivést nové hráče.“

 

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!