Cole si je vědom kvalit Kagawy

38

Legendární útočník Rudých ďáblů Andy Cole se nechal slyšet, že by japonský playmaker Šindži Kagawa neměl být příliš sklíčen z nedostatku příležitostí, jelikož je při svých kvalitách zaručeně ještě dostane.

 

Půl hodinové vystoupení Kagawy v zápase s Olympiakosem, který United prohráli v poměru 2:0, bylo jeho první po téměř měsíční pauze. Poslední souboj, do kterého Šindži nastoupil, se pak datuje k 11. lednu, kdy se United střetli v rámci Premier League se Swansea.

 

Cole tvrdí, že Kagawa nemusí být z malého vytížení deprimovaný, jelikož není jediným ofenzivním hráčem v týmu a svou šanci brzy dostane, jelikož se o jeho kvalitách ví. Člen týmu, jež v roce 1999 získal treble, mluví z vlastní zkušenosti, jelikož i za jeho časů byla šířka kádru, především pak jeho ofenzivní část, ohromně velká.

 

Je to opravdu kvalitní hráč. Bohužel, není jediný, o kom by se dalo tvrdit, že by zasloužil více šancí. V tom týmu je plno velmi kvalitních hráčů, kteří čekají na svou šanci. Konkurence je obrovská. Všichni víme, jak hrával v Dortmundu a jsem si jeho kvalit vědom. Po dva roky byl nejlepším hráčem Bundesligy a věřím, že nám ještě něco ukáže.“

 

Cole dále tvrdí, že by Manchester United rozhodně neměl házet flintu do žita a i s jedenáctibodovým mankem by měl zabojovat o pozici zaručující účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

 

Potřebujeme vyhrát co nejvíce zápasů. Myslím si, že umístění v první čtyřce je stále reálné. Z nějakého důvodu neprocházíme zrovna nejlepším obdobím, ale ostatní týmy se zkrátka zlepšují a my s nimi musíme držet krok,“ nechal se slyšet bývalý útočník Manchesteru United a reprezentačního výběru Anglie.

 

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMata: ,,Budúcu sezónu budeme bojovať o titul“
Ďalší článokJak si vedli hráči United na hostování?
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!