05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra: „Stojíme za manažerem“

David Moyes je ve své první sezoně na Old Trafford pod velkým tlakem, přičemž už musí čelit velké kritice také ze strany fanoušků. Patrice Evra nicméně svého bosse ujišťuje, že hráči stojí za ním.

Na komentář Robina van Persieho po úterním zápase United s Olympiakosem, jež v podstatě znamená vše, jen ne klid a pořádek v kabině, zareagoval francouzský obránce, když řekl, že hráči plně stojí za manažerem. Van Persie přitom nepřímo označil taktiku v zápase Ligy mistrů, jež United prohráli 2:0, za špatnou, když mu hráči nedokázali pořádně přihrát, přičemž lze tento komentář vyložit jako kritiku směřovanou na Davida Moyese. Těžko také říct z jakého důvodu ohlásil svůj konec dlouholetý kapitán Nemanja Vidič, který i přes svůj pokročilý věk stále patří k nejlepším obráncům starého kontinentu.

 

Na současnou situaci v kabině a celkový život v klubu po odchodu Sira Alexe Fergusona se francouzský levý bek vyjádřil: „Procházíme změnou, kterou musíme strávit. Nikdo nemá rád změny. Tým zkrátka hrál sedmadvacet let pod Sirem Alexem. Nyní je tu ale nový manažer, za kterým stojíme, a pro kterého vybojujeme Ligu mistrů.“

 

Byť se Evra snaží jakýmkoliv způsobem tým podpořit, nemá budoucnost v klubu zajištěnou ani on, jelikož kontrakt mu vyprší na konci letošní sezony a zprávy o vyjednávání se zdají být v nedohlednu. Stejně tak se očekává, že po sezoně v klubu skončí velezkušený stoper Rio Ferdinand a jelikož Robin van Persie, kterého Robert Mancini označil jako hlavního strůjce posledního titulu United, je jen svým stínem z loňské sezony a těžko říct, zda na ni vůbec ještě někdy naváže, ne vlastní vinou se tak pod rukami nového manažera mistrovský tým rozpadá. Až léto ukáže, zda se David Moyes odhodlá k velkým krokům a rozloučí se s některými hráči, kteří už týmu nemají co nabídnout a zda za utržené peníze přivede své vyhlídnuté koně.

 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!