U21: United – Sunderland 1:0

Hráči Manchesteru United U21 porazili ve 14. kole Barclays U21 Premier League Sunderland U21 1:0.

Domácí hráči si během prvního poločasu nevytvořili příliš střeleckých příležitostí. Za zmínku stojí střela Davide Petrucciho, která mířila vedle branky. O několik minut později neuspěl ani Jesse Lingard po pěkné přihrávce Saidy Janka. Ujala se až nádherná sólová akce Jesseho Lingarda, kdy nádhernou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři v brance Sunderlandu šanci – 1:0.

V druhém poločase už byli hráči United aktivnější a mohli také navýšit své vedení, nicméně po akci Joe Rothwella se k míči dostal Davide Petucci a zblízka trefil pouze tyč. O pár okamžiků později jej vychytal hostující brankář. Největší šanci Sunderlandu si vytvořil Adam Mitchell, který v 81. minutě trefil z přímého kopu břevno branky, kterou v tomto utkání hájil švýcarský brankář Joel Castro Pereira.

Závěr utkání si už domácí hráči v klidu pohlídali a na konečném výsledku 1:0 už nic nezměnila ani střela střídajícího útočníka Jamese Wilsona. Hráči Manchesteru United U21 si připsali třetí ligovou výhru v řadě a v tabulce jim momentálně patří sedmé místo.